E Hënë, 05.27.2024, 08:37pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
BILLY BOB THORNTON U MARTUA PËR TË GJASHTË HERË

E Djelë, 02.22.2015, 02:58pm (GMT+1)


Aktori i famshëm, Billy Bob Thornton, është martuar me gruan e tij të gjashtë me radhë, Connie Angland.

Zëdhënësi i aktorit të filmit "Fargo" ka konfirmuar se Thornton dhe nëna e vajzës së tij 10 vjeçe, Bella, janë martuar kah fundi i vitit të kaluar.

"Billy Bob Thornton, 59 vjeç, dhe e dashura e tij Connie Angland, 49 vjeçe, janë martuar vitin e kaluar më 22 tetor në shtëpinë e tyre në Los Anxhelos, në një ceremoni private vetëm me familjarët", ka thënë përfaqësuesi i tij për E!News.

Thornton ishte i martuar me aktoren dhe regjisoren e famshme Angelina Jolie, nga viti 2000 deri më 2003, transmeton Koha.net. Çifti kanë mbetur miq të ngushtë që nga ndarja e tyre.

Ai gjithashtu ishte i fejuar edhe me të famshmen Laura Dern gjatë viteve 90-ta.

Thornton dhe Angland, grimere dhe dizajnere, janë në lidhje që nga viti 2003.kd
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
PAMELA ANDERSON DIVORCOHET PËR HERË TË TRETË NGA RICK SALOMON (02.13.2015)
TIMBERLAKE DHE BIEL PRESIN FËMIJËN E PARË (02.01.2015)
DICAPRIO - MË I MIRI I DASHNORËVE QË RIHANNA KA PASUR (01.26.2015)
KIM KARDASHIAN PËR KËNGËTARIN SHQIPTAR - SA I ËMBËL! (01.24.2015)
U ZBULUA SEKRETI I ILVA TARES (01.16.2015)
BEYONCE SHTATZËNË? (01.12.2015)
ANGLI - PRINCI ENDRJU AKUZOHET SE KA KRYER MARRËDHËNIE ME NJË MINORENE (01.03.2015)
CHRIS ROCK NDAHET PAS 19 VITESH MARTESË (12.30.2014)
XHERDAN SHAQIRI - NË LIDHJE ME BUKUROSHEN DIANA AVDIU? (12.28.2014)
RITA NUK ËSHTË NDARË NGA RICKY HILL (12.22.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Maj 2024  
D H M M E P S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
 

 
VOAL
[Shko lart]