E Mërkurë, 06.12.2024, 03:19pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
NICKI MINAJ THOTË SE E ADHURON KANYE WESTIN

E Hënë, 03.09.2015, 10:46am (GMT+1)

   
Reperja Nicki Minaj ka folur për producentin dhe këngëtarin e famshëm Kanye West, e cila e ka përshkruar atë si "Njëshi".

West e ka ftuar Minajin për bashkëpunim në këngën e tij "Monster", këngë e marrë nga albumi i tij i vitit 2010, "My Beautiful Dark Twisted Fantasy".

"Ai ka bërë diçka që kurrë nuk do ta harroj, e dini, ai më ka dhënë një nga mundësitë më të mira të cilat i kam pasur ndonjëherë në karrierën time", ka thënë Minaj për Capital FM, transmeton Koha.net.

"E adhuroj atë", ka shtuar reperja.

"Ai më dha një mundësi shumë të madhe, ai është madhështor".

"Ai i vendos njerëzit në pozicionin që të bëjnë më mirë. Kur je një artist dhe mund ta bësh atë për njerëzit, atëherë je "Njëshi" dhe kjo është mënyra se si e shoh unë atë", ka shtuar ajo.kd

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
SOFIA VERGARA NDËRRON MENDJE PËRSËRI (02.28.2015)
AKTORJA HILLARY DUFF DREJT SHKURORËZIMIT (02.22.2015)
BILLY BOB THORNTON U MARTUA PËR TË GJASHTË HERË (02.22.2015)
PAMELA ANDERSON DIVORCOHET PËR HERË TË TRETË NGA RICK SALOMON (02.13.2015)
TIMBERLAKE DHE BIEL PRESIN FËMIJËN E PARË (02.01.2015)
DICAPRIO - MË I MIRI I DASHNORËVE QË RIHANNA KA PASUR (01.26.2015)
KIM KARDASHIAN PËR KËNGËTARIN SHQIPTAR - SA I ËMBËL! (01.24.2015)
U ZBULUA SEKRETI I ILVA TARES (01.16.2015)
BEYONCE SHTATZËNË? (01.12.2015)
ANGLI - PRINCI ENDRJU AKUZOHET SE KA KRYER MARRËDHËNIE ME NJË MINORENE (01.03.2015) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Qershor 2024  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
 

 
VOAL
[Shko lart]