Deprecated: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in /var/www/vhosts/voal-online.ch/httpdocs/includes/template.php on line 80

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /var/www/vhosts/voal-online.ch/httpdocs/includes/functions.php on line 14
 VOAL - Online Zëri i Shqiptarëve - AKTORJA HILLARY DUFF DREJT SHKURORËZIMIT

                                                                                      

E Shtunë, 04.13.2024, 01:45am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
AKTORJA HILLARY DUFF DREJT SHKURORËZIMIT

E Djelë, 02.22.2015, 03:02pm (GMT+1)


Aktorja e njohur, Hilary Duff, raportohet se ka paraqitur kërkesën për divorc nga burri i saj Mike Comrie.

Këngëtarja dhe aktorja në këtë kërkesë ka treguar disa arsye të ndryshme për ndarjen nga Comrie.

"TMZ" raporton se Duff ka kërkuar kujdestarinë e djalit të çiftit, Luca.

"Ata do të mbesin shokë të mirë dhe do të vazhdojnë të jenë në jetët e njëri-tjetrit", kanë thënë përfaqësuesit e aktores së njohur.

Çifti nuk është bashkë që nga viti 2013.kd
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
BILLY BOB THORNTON U MARTUA PËR TË GJASHTË HERË (02.22.2015)
PAMELA ANDERSON DIVORCOHET PËR HERË TË TRETË NGA RICK SALOMON (02.13.2015)
TIMBERLAKE DHE BIEL PRESIN FËMIJËN E PARË (02.01.2015)
DICAPRIO - MË I MIRI I DASHNORËVE QË RIHANNA KA PASUR (01.26.2015)
KIM KARDASHIAN PËR KËNGËTARIN SHQIPTAR - SA I ËMBËL! (01.24.2015)
U ZBULUA SEKRETI I ILVA TARES (01.16.2015)
BEYONCE SHTATZËNË? (01.12.2015)
ANGLI - PRINCI ENDRJU AKUZOHET SE KA KRYER MARRËDHËNIE ME NJË MINORENE (01.03.2015)
CHRIS ROCK NDAHET PAS 19 VITESH MARTESË (12.30.2014)
XHERDAN SHAQIRI - NË LIDHJE ME BUKUROSHEN DIANA AVDIU? (12.28.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Prill 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
 

 
VOAL
[Shko lart]