E Mërkurë, 06.19.2024, 02:01am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
JUSTIN BIEBER MORI DY VITE DËNIM ME KUSHT PËR GJUAJTJE ME VEZË

E Premte, 07.11.2014, 08:46am

Voal-online.ch - LOS ANGELES (Reuters) - Pop stari Justin Bieber nuk e kundërshtoi akuzën për
BIHTERI PA FAT EDHE NË JETËN REALE - I FEJUARI ANULON MARTESËN

E Djelë, 07.06.2014, 05:55pm

BLEONA QERETI - GANIT DO T'I SHKOJ NË DASMË, KAM 5 VJET QË FLE VETËM

E Premte, 07.04.2014, 08:50pm

IRINA SHAYK ANKOHET - MË OFROHEN VETËM ROLE TË NEVERITSHME

E Premte, 07.04.2014, 07:59am

ANTONIO BANDERAS NË LIDHJE ME SHARON STONE?

E Premte, 06.27.2014, 03:44pm

ANXHELA MARTINI - SI TENTUAN TË MË RRËMBENIN NË SHQIPËRI

E Enjte, 06.26.2014, 11:09am

RITA ORA GJITHNJË MË E PANDALSHME

E Mërkurë, 06.25.2014, 08:20am

ELIZA DUSHKU NDAHET NGA I DASHURI

E Mërkurë, 06.25.2014, 07:19am

STEWART NË BETEJË GJYQËSORE ME RIVERS

E Mërkurë, 06.25.2014, 06:50am

LONDËR - KATE MOSS SHERR PËR BASHKËSHORTIN ME LINDSAY LOHAN

E Hënë, 06.23.2014, 06:31pm

  » J-LO ZBULON CILËT MESHKUJ JANË MË TË MIRËT NË SHTRAT
  » JENNIFER LOPEZ DHE MARC ANTHONY FINALIZOJNË SHKURORËZIMIN
  » MIRANDA KERR MOHON LIDHJET ME BRAD PITTIN
  » MADONNA NË LIDHJE ME DJALOSHIN 30 VJET MË TË RI
  » PAMELA ANDERSON - GJOKSI MA BËRI FAMËN
  » RITA HARRON HARRISIN - FESTON NË SHOQËRI
  » SHAKIRA REFUZON MARTESËN ME PIQUE
  » ISH E DASHURA E CLOONEYT TREGON SI E DËSHTOI BEBEN
  » ROBERT PATTINSON KA RËNË NË DASHURI ME KATY PERRYN
  » RITA ORA THYEN HESHTJEN - FLET PËR ISH TË DASHURIN 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Qershor 2024  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
 

 
VOAL
[Shko lart]