E Shtunë, 03.02.2024, 02:25am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
RITA NUK ËSHTË NDARË NGA RICKY HILL

E Hënë, 12.22.2014, 09:19am

KARDASHIAN PRANON OFERTËN 1 MILION $ TË PRINCIT SAUDIT

E Hënë, 12.15.2014, 08:47am

AKTORJA KEIRA KNIGHTLEY - SHTATZËNË PËR HERË TË PARË

E Premte, 12.12.2014, 02:57pm
GEORGE CLOONEY DHE E SHOQJA DUAN TË BIRËSOJNË NJË FËMIJË

E Enjte, 11.27.2014, 11:33am

CALVIN HARRIS - NDARJA ME RITA ORËN NJË GJË SHUMË E BUKUR, TË LARGON STRESIN

E Enjte, 11.13.2014, 12:10pm

HALLE BERRY KËRKON T'IA SHKURTOJË ISH BURRIT PAGESËN PËR FËMIJËN

E Djelë, 11.02.2014, 07:01pm

ASHTON KUTCHER DHE MILA KUNIS MEZI PRESIN ARDHJEN E VAJZËS SË TYRE NË JETË

E Hënë, 09.22.2014, 02:33pm

Voal-online - Ashton Kutcher e Mila Kunis presin me zemër në dorë ardhjen e vajzës së tyre në jetë dhe, si të

DARYL HANNAH E DASHURUAR ME NEIL YOUNG

E Mërkurë, 09.17.2014, 10:10am

Voal-online.ch - NEW YORK - Ka një çift të ri në botën e show business, ai i formuar nga aktorja Daryl
JENNIFER ANISTON DO TË BËHET NËNË - 3 MUAJSHE SHTATZËNË

E Enjte, 09.11.2014, 08:54am

SHAKIRA E KONFIRMON - PO PRES FËMIJËN E DYTË NGA PIQUE!

E Premte, 08.29.2014, 12:07pm

  » AGUILERA KA LINDUR NJË VAJZË
  » E!News - JENNIFER LAWRENCE LIDHET ME CHRIS MARTIN
  » RITA ORA ENDE NUK E KA MARRË VETEN NGA NDARJA ME CALVIN HARRIS
  » KIM ME MBIEMËR TË RI NË PASAPORTË TË RE
  » BEYONCE DHE JAY Z NUK JETOJNË BASHKË
  » PITT E JOLIE SHKËMBEJNË LETRA DASHURIE
  » DICAPRIO PËRFSHIHET NË 'LUFTËN' MES BIEBER DHE BLOOM
  » 'BIHTERI' MARTOHET ME KËNGËTARIN DOGULU - 'BEHLULI' I FTUAR NË DASMË
  » A DO TË MARTOHEN CHARLIZE THERON DHE SEAN PENN?
  » SUSAN SARANDON RRËFEN HISTORINË ME DAVID BOWIEN 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Mars 2024  
D H M M E P S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
 

 
VOAL
[Shko lart]