E Djelë, 03.03.2024, 08:45pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
HOLLYWOOD
 
PAS GJASHTË VJETËSH MERR FUND SERIALI 'DOWNTON ABBEY'

E Djelë, 03.29.2015, 10:20am (GMT+1)


Seriali, 'Downton Abbey'Seriali shumë i suksesshëm britanik, 'Downton Abbey' do të marrë fund pas gjashtë sezonash, njoftojnë producentët ekzekutiv të saj.

Sidoqoftë, siç raporton Reuters, nuk përjashtohet mundësia e realizimit të një filmi në bazë të serialit të zhanrit dramë.

"Ka aq shumë sqarime " për këtë vendim ka thënë Gareth Neame gjatë një konference me telefon me gazetarët.

"Unë mendoj se ndjenja jonë na thotë që ta përmbyllim këtë serial derisa jemi kaq të suksesshëm",
ka thënë më tej ai.

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
TAYLOR SWIFT DHE CALVIN HARRIS - ÇIFTI I RI I HOLLYWOODIT (03.28.2015)
New York Times - Nga ANGELINA JOLIE PITT: DITARI I NJË NDËRHYRJE KIRURGJIKALE (03.24.2015)
SOPRANOJA BRIGHTMAN DO TË MBAJË KONCERT NGA HAPËSIRA (03.11.2015)
'NEW YORK RAIN' - KËNGË E RE NGA RITA ORA (03.10.2015)
AMERICAN SNIPER - FILMI MË FITIMPRURËS I VITIT 2014 (03.09.2015)
'THE LETTERS' - FILM PËR JETËN DHE LETRAT SEKRETE TË NËNË TEREZËS (03.09.2015)
U RRËZUA ME NJË AVION TË VOGËL - HARRISON FORD NË GJENDJE KRITIKE (03.06.2015)
SERIALI 'EMPIRE' ME REKORDE TË REJA FITMIPRURËSE (03.05.2015)
INDIA NUK E LEJON SHFAQJEN E 'FIFTY SHADES OF GREY' NË KINEMA (03.05.2015)
JENNIFER LAWRENCE ME ROL NË FILMIN E RI TË SPIELBERGUT (03.03.2015) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Mars 2024  
D H M M E P S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
 

 
VOAL
[Shko lart]