E Martë, 04.23.2024, 02:53am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
HOLLYWOOD
 
GEORGE CLOONEY - MARTESA MË BËRI TJETËR NJERI

E Hënë, 05.11.2015, 09:47am (GMT+1)

 
Aktori i famshëm George Clooney ka folur hapur dhe ka treguar anën e tij emocionale, duke thënë se martesa e tij me avokaten Amal Alamuddin ka "ndryshuar gjithçka".

Aktori ka zbuluar se jeta e tij ka ndryshuar për të mirë pas martesës së tij vitin e kaluar me avokaten e të drejtave të njeriut.

"E tëra çka di është se ka ndryshuar gjithçka sa i përket asaj që kam menduar për të ardhmen time të ardhmen time personale si do të ishte", ka thënë Clooney për revistën "People", transmeton Koha.net.

"Por, unë gjithnjë kam qenë optimist rreth botës. Nuk kam qenë gjithmonë optimist për atë se çfarë do të ndodhë me mua personalisht. Por tani jam", ka shtuar ai.
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
STUDIM I RI - 'BEATLES' NUK KANË BËRË REVOLUCION NË MUZIKË (05.06.2015)
KËTË VERË DEL ALBUMI I RI I KURT COBAINIT (05.05.2015)
FILMI I RI 'WOMAN IN GOLD' (05.02.2015)
FAST & FURIOUS - PËRSËRI MË FITIMPRURËSI NË BRITANI (04.14.2015)
SOT DITA E ROKENROLLIT (04.13.2015)
ISABELLA ROSSELLINI - KRYETARE E JURISË SPECIALE TË KANËS (04.13.2015)
TRANSMETOHET THIRRJA DRAMATIKE E BULLOCKUT NË POLICI (04.10.2015)
POLONI - SHTYHET PROCESI PËR EKSTRADIMIN E POLANSKIT (04.10.2015)
KIM KARDASHIAN ARRITI NË ARMENI (04.09.2015)
MADONNA - ME KANYE WEST, SI NJË LUFTË ME DEMA (04.08.2015) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Prill 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
 

 
VOAL
[Shko lart]