E Premte, 05.24.2024, 04:23am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
HOLLYWOOD
 
KËTË VERË DEL ALBUMI I RI I KURT COBAINIT

E Martë, 05.05.2015, 07:57pm (GMT+1)

 
Albumi i ri i Kurt Cobainit pritet të publikohet këtë verë dhe raportohet se do të ketë befasi të mëdha.

Brett Morgen, i cili realizoi regjinë e dokumentarit "Kurt Cobain: Montage of Heck", do të bëjë bashkë disa incizime të liderit të grupit "Nirvana" dhe do t'i publikojë gjatë verës.

"Do të bëjmë një album fantastik gjatë verës", ka thënë Morgen për "Bedford+Bowery".

"Me këtë album do të befasojmë fansat e Cobainit sepse do të ketë incizime shumë të mira. Por të jemi të qartë, nuk do të jetë album i Nirvanas, aty do të jetë vetëm Kurti", ka thënë veç të tjerash Morgen.
 
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
FILMI I RI 'WOMAN IN GOLD' (05.02.2015)
FAST & FURIOUS - PËRSËRI MË FITIMPRURËSI NË BRITANI (04.14.2015)
SOT DITA E ROKENROLLIT (04.13.2015)
ISABELLA ROSSELLINI - KRYETARE E JURISË SPECIALE TË KANËS (04.13.2015)
TRANSMETOHET THIRRJA DRAMATIKE E BULLOCKUT NË POLICI (04.10.2015)
POLONI - SHTYHET PROCESI PËR EKSTRADIMIN E POLANSKIT (04.10.2015)
KIM KARDASHIAN ARRITI NË ARMENI (04.09.2015)
MADONNA - ME KANYE WEST, SI NJË LUFTË ME DEMA (04.08.2015)
'ROLLING STONE' KËRKON NDJESË PËR ARTIKULLIN MBI DHUNIMET (04.06.2015)
'FURIOUS 7' I TEJKALON TË GJITHA PARASHIKIMET (04.05.2015) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Maj 2024  
D H M M E P S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
 

 
VOAL
[Shko lart]