E Hënë, 05.27.2024, 09:12pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
HOLLYWOOD
 
TRANSMETOHET THIRRJA DRAMATIKE E BULLOCKUT NË POLICI

E Premte, 04.10.2015, 09:08am (GMT+1)


Sandra Bullock


Joshua Corbett, personi që akuzohet se kishte hyrë ilegalisht në shtëpinë në Los Anxhelos të aktores me famë botërore Sandra Bullock, është paraqitur në gjykatë të enjten për seancë fillestare dëgjimore.

Gjatë kësaj seance është transmetuar edhe një audio incizim i thirrjes dramatike të fitueses së çmimit Oskar drejt policisë.

Aktorja e filmave,"The Blind Side," "Gravity" etj, ka qenë në shtëpi gjatë kohës kur është raportuar hyrja e Corbettit në shtëpi.

Gjatë incizimit Bullock dëgjohet si komunikon e trishtuar me policinë dhe iu sqaron se e ka dëgjuar se si një nga hyrjet e shtëpisë është thyer.

Aktorja tregon se e kishte mbyllur derën e dhomës së gjumit në katin e dytë të shtëpisë së tij, ndërsa më pas ishte mbyllur në dollap.

Policisë i janë dashur 14 minuta për të shkuar në shtëpinë e Sandra Bullockut. rel

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
POLONI - SHTYHET PROCESI PËR EKSTRADIMIN E POLANSKIT (04.10.2015)
KIM KARDASHIAN ARRITI NË ARMENI (04.09.2015)
MADONNA - ME KANYE WEST, SI NJË LUFTË ME DEMA (04.08.2015)
'ROLLING STONE' KËRKON NDJESË PËR ARTIKULLIN MBI DHUNIMET (04.06.2015)
'FURIOUS 7' I TEJKALON TË GJITHA PARASHIKIMET (04.05.2015)
FILMI 'MERCHANTS OF DOUBT' - ME TEMËN E NGROHJES GLOBALE (04.05.2015)
VIN DIESEL PËRJETËSOHET NË HOLLYWOOD (04.05.2015)
CHRIS MARTIN DHE RIHANNA E PËRKRAHIN KOMPANINË E JAY Z (03.31.2015)
PAS GJASHTË VJETËSH MERR FUND SERIALI 'DOWNTON ABBEY' (03.29.2015)
TAYLOR SWIFT DHE CALVIN HARRIS - ÇIFTI I RI I HOLLYWOODIT (03.28.2015) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Maj 2024  
D H M M E P S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
 

 
VOAL
[Shko lart]