E Enjte, 07.18.2024, 11:38am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
LAJMI I FUNDIT
 
NË TIRANË KA FILLUAR PROTESTA E PARALAJMËRUAR PËR LARGIMIN E FULLANIT NGA BANKA E SHQIPËRISË DHE VËNIEN E TIJ PARA DREJTËSISË
Ka filluar në orën 14 dhe vazhdon deri në orën 20

E Enjte, 08.07.2014, 01:44pm (GMT+1)


Voal-online - Protesta e paralajmëruar ku kërkohet dorëheqja e guvernatorit Fullani pas skandalit të vjedhjes së 7 milionë dollarëve ka filluar në orën 14.

Të gjithë protestuesit që e marrin fjalën po kërkojnë largimin e Fullanit dhe zgjimin e shoqërisë shqiptare për t'i dhënë fund korrupsionit në Shqipëri.

Sipas paralajmërimeve, protesta e sotme do të vazhdojë deri në orët e vona, deri në orën 20, në pritje që Qeveria dhe guvernatori të reagojnë ndaj kërkesave të protestuesve.

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
AKSIDENTOHET NË GJERMANI FUTBOLLISTI I PËRFAQËSUESES SË KOSOVËS ILIR AZEMI (08.07.2014)
GAZMEND TURDIU - NUK E NEGOCIOVA 'KUFIRIN DETAR' SHKRESA E MINISTRISË SË JASHTME DËSHMON - ISHTE NEGOCIATOR (08.07.2014)
VAZHDON SLLAVIZIMI I SHKUPIT ME PËRMENDORE TË REJA (08.07.2014)
IVANOV - VETËM BDI NUK I PËRFAQËSON SHQIPTARËT NË MAQEDONI (08.07.2014)
U MBLODH KËSHILLI MBIKQYRËS I BANKËS SË SHQIPËRISË - GJATË MBLEDHJES NUK U PROPOZUA SHKARKIMI I FULLANIT (08.07.2014)
EKSPERTËT - VENDIMI NË FAVOR TË PDK-së KRIJON NGËRÇ INSTITUCIONAL (08.07.2014)
PAS 13 VJETËSH NGA MARRËVESHJA E OHRIT, PËRFAQËSIMI I SHQIPTARËVE ËSHTË SHUMË I ULËT (08.07.2014)
ARRESTOHET DORIAN ÇOLLAKU - ZYRTARI I DHJETË NË KUADRIN E VJEDHJES NË BANKËN E SHQIPËRISËQeveria deklaroi se kjo vjedhje është një akt i rëndë kriminal dhe një sfidë e madhe për drejtësinë (08.06.2014)
AMBASADORJA JACOBSON FLET PËR SFIDËN E TERRORIZMIT - SHPRESOJ SE KUVENDI I RI SË SHPEJTI DO TË MIRATOJË LIGJIN PËR LUFTËTARËT E HUAJ (08.06.2014)
QEVERIA KËRKON NDËSHKIM PËR FAJTORËT - NUK DEL ME QËNDRIM PËR FULLANIN (08.06.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
 
::| Hot News
KLIKONI NË WWW.VOAL.CH - ZËRIN E SHQIPTARËVE NË NJË DIZAJN TË RI - WWW.VOAL.CH  -  VOAL
80 TË RINJ AMERIKANË E MBAJTËN PARA KUVENDIT KONCERTIN ME KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
80 AMERIKANË KËNDOJNË SOT PARA KUVENDIT TË SHQIPËRISË KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
PROTESTA SOT NË SHKUP - TË DORËHIQET QEVERIA NË TËRËSI
NËNKRYETARI I PARLAMENTIT EVROPIAN KËRKON DORËHEQJEN E GRUEVSKIT
DEPARTAMENTI AMERIKAN I SHTETIT - NDJEKIM NGA AFËR SITUATËN NË MAQEDONI
MAQEDONIA NGRE TRIDHJETË AKUZA PËR TERRORIZËM
LUBOMIR FËRÇKOSKI - QEVERIA NË SHKUP PO NXIT TENSIONET NDËRETNIKEFërçkoski - Konflikti në Maqedoni s'ka të bëjë me “Shqipërinë e Madhe”
MANIFESTIM SPONTAN NË TIRANË 'KUMANOVË NUK JE VETËM'
MUSTAFA - 700 SHQIPTARË NGA MAQEDONIA JANË ZHVENDOSUR NË PRESHEVË

 
VOAL
[Shko lart]