E Enjte, 07.18.2024, 12:04pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
LAJMI I FUNDIT
 
MARIAN GJERMENI, BURRI I MINISTRES EGLANTINA GJERMENI, ËSHTË DREJTORI KRYESOR I OPERACIONEVE FINANCIARE NË BSH

E Enjte, 08.07.2014, 01:57pm (GMT+1)


Voal-online.ch - Këtë material e morëm nga profili në facebook i avokat Altin Goxhajt:

Ehuuuuu sa ka si kjo lidhje te ish Banka e Shqiperise qe na ka marre Don FullHajni
Ndaj asnjera parti se dorezon se jane te gjithe ne taven e FullHajnit Ka akoma shume si ky muhabeti
Mendo, Marian Gjermeni burri i Ministres Sorosiane G99 Eglantina Gjermeni ka qene Drejtori kryesor i te gjithe operacioneve financiare te Banka e Shqipërisë:D
JANE BASHKE TE GJITHE BASHKE HAHAHA

Klikoni linkun:

http://www.bankofalbania.org/web/Struktura_4_1.php


www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
NË TIRANË KA FILLUAR PROTESTA E PARALAJMËRUAR PËR LARGIMIN E FULLANIT NGA BANKA E SHQIPËRISË DHE VËNIEN E TIJ PARA DREJTËSISËKa filluar në orën 14 dhe vazhdon deri në orën 20 (08.07.2014)
AKSIDENTOHET NË GJERMANI FUTBOLLISTI I PËRFAQËSUESES SË KOSOVËS ILIR AZEMI (08.07.2014)
GAZMEND TURDIU - NUK E NEGOCIOVA 'KUFIRIN DETAR' SHKRESA E MINISTRISË SË JASHTME DËSHMON - ISHTE NEGOCIATOR (08.07.2014)
VAZHDON SLLAVIZIMI I SHKUPIT ME PËRMENDORE TË REJA (08.07.2014)
IVANOV - VETËM BDI NUK I PËRFAQËSON SHQIPTARËT NË MAQEDONI (08.07.2014)
U MBLODH KËSHILLI MBIKQYRËS I BANKËS SË SHQIPËRISË - GJATË MBLEDHJES NUK U PROPOZUA SHKARKIMI I FULLANIT (08.07.2014)
EKSPERTËT - VENDIMI NË FAVOR TË PDK-së KRIJON NGËRÇ INSTITUCIONAL (08.07.2014)
PAS 13 VJETËSH NGA MARRËVESHJA E OHRIT, PËRFAQËSIMI I SHQIPTARËVE ËSHTË SHUMË I ULËT (08.07.2014)
ARRESTOHET DORIAN ÇOLLAKU - ZYRTARI I DHJETË NË KUADRIN E VJEDHJES NË BANKËN E SHQIPËRISËQeveria deklaroi se kjo vjedhje është një akt i rëndë kriminal dhe një sfidë e madhe për drejtësinë (08.06.2014)
AMBASADORJA JACOBSON FLET PËR SFIDËN E TERRORIZMIT - SHPRESOJ SE KUVENDI I RI SË SHPEJTI DO TË MIRATOJË LIGJIN PËR LUFTËTARËT E HUAJ (08.06.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
 
::| Hot News
KLIKONI NË WWW.VOAL.CH - ZËRIN E SHQIPTARËVE NË NJË DIZAJN TË RI - WWW.VOAL.CH  -  VOAL
80 TË RINJ AMERIKANË E MBAJTËN PARA KUVENDIT KONCERTIN ME KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
80 AMERIKANË KËNDOJNË SOT PARA KUVENDIT TË SHQIPËRISË KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
PROTESTA SOT NË SHKUP - TË DORËHIQET QEVERIA NË TËRËSI
NËNKRYETARI I PARLAMENTIT EVROPIAN KËRKON DORËHEQJEN E GRUEVSKIT
DEPARTAMENTI AMERIKAN I SHTETIT - NDJEKIM NGA AFËR SITUATËN NË MAQEDONI
MAQEDONIA NGRE TRIDHJETË AKUZA PËR TERRORIZËM
LUBOMIR FËRÇKOSKI - QEVERIA NË SHKUP PO NXIT TENSIONET NDËRETNIKEFërçkoski - Konflikti në Maqedoni s'ka të bëjë me “Shqipërinë e Madhe”
MANIFESTIM SPONTAN NË TIRANË 'KUMANOVË NUK JE VETËM'
MUSTAFA - 700 SHQIPTARË NGA MAQEDONIA JANË ZHVENDOSUR NË PRESHEVË

 
VOAL
[Shko lart]