E Premte, 03.01.2024, 02:42am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
SPORT
 
LEBRON JAMES RIKTHEHET TEK CLEVELAND

E Premte, 07.11.2014, 09:14pm (GMT+1)


Ylli i basketbollit amerikan Lebron James thotë se po rikthehet tek ekipi i Clevelandit, Cavaliers pas katër sezoneve me Heat të Miamit.

Ai deklaroi vendimin e tij në një ese në revistën Sports Illustrated, duke u dhënë fund spekullimeve se cilën skuadër do të zgjidhte për sezonin e ardhshëm lojtari më i kërkuar basketbollit.

James shkruan se gjithmonë kishte menduar se do të kthehej në Cleveland dhe do ta përfundonte atje karrierën. Ai shton gjithashtu se nuk mund të premtojë se do t'ia sigurojë ekipit titullin kampion, por është gati për të përballuar sfidën.

Rritur në shtetin e Ohajos, jo larg nga Cleveland, James ka luajtur për skuadrën Cavaliers në shtatë sezonet e tij të para si basketbollist profesionist.za
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
BRAZIL - ARRATISET KREU I PARTNERIT TË FIFA-s (07.11.2014)
FRANCË - TRUPI I ALNPINISTIT U GJET PAS 32 VITESH (07.10.2014)
BOTËROR I NGRITUR MBI GËNJESHTRANga JIM WHITE, The Guardian (07.10.2014)
ARGJENTINA DEL NË FINALE (07.10.2014)
LOTËT E BRAZILIT - BLOG NGA ELIDA BUÇPAPAJ (07.09.2014)
BRAZILIANËT KËRKESË ZYRTARE PAPËS - MOS E BEKO ARGJENTINËN! (07.08.2014)
GJYSMËFINALJA E BOTËRORIT - BRAZILIT TANI I LEJOHET TË HUMBASË (07.08.2014)
FUTBOLL - GJYSMËFINALJA E PARË, BRAZIL-GJERMANI (07.08.2014)
VETËM KRUL E DINTE PËR ZEVENDËSIMIN (07.06.2014)
PELE - DO TË FITOJMË EDHE PA NEYMAR, MOS HARRONI SE BRAZILI FITOI KUPËN E BOTËS PA MUA MË 1962 (07.06.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Mars 2024  
D H M M E P S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
 

 
VOAL
[Shko lart]