E Mërkurë, 07.17.2024, 05:24pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
SPORT
 
Deivid Bekam: Dua të rri tek Milan
E Enjte, 02.05.2009, 07:37am (GMT+1)

Voal-online "Dua të rri tek Milan. » Kështu David Beckham ka shpallur se nuk ka ndërmend të largohet nga Milani, ku ai gjendej përkohësisht i transferuar deri më 9 mars.

Pohimin e ka bërë në mbarim të ndeshjes miqësore në Glasgow David. Beckham ka deklaruar se nuk ka ndërmend të rikthehet tek Los Angeles Galaxy. "Kam zbulluar një feeling të madh, do të më pëlqente të qëndroj me Milan," ka përsëritur. "Këta muaj që kam qenë në Milano më kanë shërbyer për të kirjuar mirëbesim me mjedisin milanez. Më pëlqen dhe dëshiroj të qëndroj." Ndeshja në Glasgow ka pasur një shije të veçantë për anglezin. "Ka qenë një mënyrë për ta rijetuar futbollin britanik të cilin për shumë vite e kam ushturar," e ka përfunduar deklaratën.

Ndeshja miqësore e mbrëmshme midis Rangers të Glasgow dhe Milan të Milanos ka përfunduar 2:2 me gola të: 66' Beasley (Rangers), 70' Pato, 79' Kakà, 83' Papac (Rangers).


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
Çfarë është Australian Open (02.02.2009)
Kardinalët ndalen, Pitsburgu fiton kampionatin amerikan të superbollit (02.02.2009)
Nadal triumfon kundër Mbretit Federer në Australian Open (02.01.2009)
Australian Open - Roger Federer shkëlqen - Gjokoviç dorëzohet (02.01.2009)
Milan sfidoi Mançester Siti dhe Kakà sfidoi sheikun miliarder (02.01.2009)
Sheiku Mansur deklaron: "Kakà është tashmë lojtar i Manchester City" (02.01.2009)
Xhixhi Bufon portieri më i mirë në historinë e futbollit (02.01.2009)
Kristian Ronaldo - Fifa World Player - Topi i Artë - s'kualifikoi argjentinasin Lionel Messi (02.01.2009)
Djaloshi 60 vjeçar Xhorxh Forman - I dyti në botë pas Muhamet Aliut (02.01.2009)
Ronaldo i palënduar në aksident (02.01.2009) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
 

 
VOAL
[Shko lart]