E Enjte, 04.25.2024, 02:09am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
KËNGËTARI ROBIN THICKE NDAHET NGA E SHOQJA AKTORE PAULA PATTON

E Martë, 02.25.2014, 11:31am (GMT+1)VOAL - NEW YORK (Reuters) - Këngëtari R&B, Robin Thicke, dhe e shoqja aktore Paula Patton thanë dje se janë ndarë pas gati dhjetë vjetësh martesë.

Thicka, këngëtar i "Blurred Lines", i cili shkaktoi sensacion me performancën e vrazhdë në MTV Video Music Awards me Miley Cyrus,  u njoh me aktoren kur ishin adoleshentë dhe u martuan më 2005. Ata kanë një djalë, Julian, i cili lindi më 2010.

"Ne do ta duam gjithmonë njëri tjetrin dhe do të jemi miq shumë të mirë, sidoqoftë, ne kemi tashmë jetë të ndara," tha çifti në një deklaratë të përbashkët.

Thicke, djali  36 vjeç i aktorit Alan Thicke të serialeve televizive "Growing Pains", u nominua për tri Grammy awards më 2014, përfshi regjistrimin më të mirë të vitit për "Blurred Lines."

Patton, 38, luajti me Denzel Washington e Mark Wahlberg në komedinë aksion të vitit 2013 "2 Guns" dhe po ashtu pati rol kryesor sivjet në koemdinë romantike "About Last Night."
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
FEJOHET ME TË DASHURIN CHRISTINA AGUILERA (02.15.2014)
BOKSIERI SHQIPTAR - LIDHJE ME MIS GJERMANINË (02.10.2014)
KEIRA KNGHTELY FRIKËSOHET NGA ANOREKSIA (02.07.2014)
New York Times, DYLAN FARROW - WOODY ALLEN ABUZOI ME MUA KUR ISHA 7 VJEÇE (02.03.2014)
ANGELA MARTINI - NË LIDHJE ME LEDRI VULËN (02.01.2014)
AKUZA NDAJ KËNGËTARIT JUSTIN BIEBER NË KANADA (01.30.2014)
ARRESTOHET KËNGËTARI JUSTIN BIEBER (01.23.2014)
PAS NDARJES NGA VANESA - DEPP BËN PUBLIKE LIDHJEN E RE (01.14.2014)
FESTË E TRALLISUR - RITA ORA E PRET VITIN E RI NË LAS VEGAS (Lajm dhe fotogaleri) (01.03.2014)
ISH GRUAJA E RUPERT MURDOCH, WENDY DANG - MË KA ZËNË QYMYRI ME TONY BLAIRIN (12.02.2013) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Prill 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
 

 
VOAL
[Shko lart]