E Hënë, 07.15.2024, 07:08am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
ZVICRA
 
TUNELI I SHËN GOTARDIT MBYLLET NATËN PËR SHKAK TË PUNIMEVE

E Shtunë, 04.11.2015, 09:30am

Voal - Tuneli i Shën Gotardit, për shkak të punimeve mirëmbajtëse, do të jetë i mbyllur netëve, nga ora
FRANGU SHËNON NIVELIN MË TË LARTË NË GJASHTË JAVË NDAJ EUROS
Ndërkohë ka pasur dobësime ndaj dollarit


E Premte, 04.10.2015, 08:25pm

Voal - Frangu ka arritur sot nivelin e tij më të lartë në gjashtë javë ndaj euros: monedha e përbashkët ka
KON 100 VJET NË LOZANË - TRI DITË FESTIME, 26-28 QERSHOR

E Premte, 04.10.2015, 08:15pm

Voal - LOZANË - Tri ditë festime janë parashikuar, nga 26 deri më 28 qershor, në Lozanë për nder të 100
KUVENDI I SHQIPTARËVE TË ZVICRËS - LETËR MINISTRIT TË DIASPORËS PËR KARTONIN E GJELBËR

E Premte, 04.10.2015, 07:57am

FTESË PËR KUVEND ZGJEDHOR PËR NËNDEGËN E LDK-së NË SOLOTHURN

E Enjte, 04.09.2015, 08:05pm

ZVICRA ME RROGËN MESATARE MË TË MADHE NË BOTË

E Mërkurë, 04.08.2015, 06:47am

TË RINJ SHQIPTARË NË MESIN E TË DIPLOMUARVE NË UNIVERSITETIN ELITAR HSG NË ST GALLEN

E Hënë, 04.06.2015, 07:39am

GJENEVË - NIS PUNËN PËRSHPEJTUESI I GRIMCAVE CERN

E Djelë, 04.05.2015, 03:09pm

CNN - XHERDAN SHAQIRI. KUR SHISJA NË NJË ËMBËLTORE
Shqiptari i kombëtares së Zvicrës, Xherdan Shaqiri në një intervistë për CNN tregon hapat e para të karrierës së tij në futboll


E Premte, 04.03.2015, 09:44am

LOZANË - ARRIHET MARRËVESHJA KORNIZË PËR PROCESIN BËRTHAMOR TË IRANIT

E Premte, 04.03.2015, 08:47am


  » BEHRAMI - TURP PËR QEVERINË E KOSOVËS QË KA ZYRTARË SI GANI KOCIN
  » IRANI E KONFIRMON DEZERTIMIN E GAZETARIT NË ZVICËR
  » HEROLINDA AVDYLI-REXHEPI: ZËRI YNË TË DËGJOHET NË PARLAMENTIN E ZVICRËS
  » RIFILLOJNË BISEDIMET PËR DEPOZITAT GREKE NË BANKAT ZVICERANE
  » XHAKA SHËNON SUPERGOL, SHAQIRI SHKËLQEN, BEHRAMI LUFTARAK, ZVICRA FITON BINDSHËM
  » EMRAT SHQIPTARË NË POLITIKËN ZVICERANEHerolinda Rexhepi ia mësyn Parlamentit të Zvicrës me CVP-në
  » Zhurnal, BLERIM BUNJAKU - NUK DO TË LEJOJ TË KEQPËRDORET EMRI 'SHQIPTAR' NË ZVICËRBunjaku - Ka ardhur koha që ne shqiptarët e Zvicrës t'i japim fund veprimtarisë me lopatë dhe të merremi me politikë
  » SHOQATA E STUDENTËVE SHQIPTARË NË UNIVERSITETIN E SENT GALENIT AKADEMI PËR FAN NOLIN
  » GJASHTË SHQIPTARË ME KOMBËTAREN ZVICERANE NË NDESHJET KUNDËR ESTONISË DHE SHBA
  » ËSHTË NDARË NGA JETA AKTORI ZVICERAN BUDDY ELIAS - KUSHËRI I ANNA FRANKUT 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
 

 
VOAL
[Shko lart]