E Enjte, 04.25.2024, 02:24am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
ZBARDHET LISTA E 36 TË DASHURVE TË LINDSAY LOHAN

E Enjte, 03.13.2014, 10:21am (GMT+1)SHBA - Colin Farrell, Evan Peters , Wilmer Valderrama, Adam Levine, Zac Efron, Justin Timberlake dhe Joaquin Phoenix.

Këta janë vetëm, disa nga 36 të dashurit e Lindsay Lohan. Dihet që aktorja amerikane nuk e ka aspak probleme bërjen publike të ngjarjeve të jetës së saj, ashtu siç ka publikuar emrat e të dashurve në një listë.

Sipas revistës "In Touch", Lindsay i ka shkruar emrat në një listë më 30 janar të vitit të kaluar, kur ishte duke pirë me një shoqe në një hotel në Beverly Hills.

"27-vjeçarja e ka shkruar këtë listë në përpjekje për t'i bërë përshtypje miqve të saj'-ka thënë një burim sekret për këtë revistë.

Ndërkohë që, po sipas In Touch', aktorja pasi i ka shkruar të gjithë emrat me radhe e ka hedhur tej fletën.

Por si ka arritur kjo listë në dorën e mediave?!

Shumë nga emrat e listës janë fshirë për shkak se personat e pranishëm në të janë të martuar, duke përfshirë këtu edhe, këngëtarin, Justin Timberlake, të cilit fatkeqësisht i doli emri.
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
HARRY DHE CRESSY SË SHPEJTI DOTË FEJOHEN (03.11.2014)
KËNGËTARI ROBIN THICKE NDAHET NGA E SHOQJA AKTORE PAULA PATTON (02.25.2014)
FEJOHET ME TË DASHURIN CHRISTINA AGUILERA (02.15.2014)
BOKSIERI SHQIPTAR - LIDHJE ME MIS GJERMANINË (02.10.2014)
KEIRA KNGHTELY FRIKËSOHET NGA ANOREKSIA (02.07.2014)
New York Times, DYLAN FARROW - WOODY ALLEN ABUZOI ME MUA KUR ISHA 7 VJEÇE (02.03.2014)
ANGELA MARTINI - NË LIDHJE ME LEDRI VULËN (02.01.2014)
AKUZA NDAJ KËNGËTARIT JUSTIN BIEBER NË KANADA (01.30.2014)
ARRESTOHET KËNGËTARI JUSTIN BIEBER (01.23.2014)
PAS NDARJES NGA VANESA - DEPP BËN PUBLIKE LIDHJEN E RE (01.14.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Prill 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
 

 
VOAL
[Shko lart]