E Mërkurë, 06.12.2024, 04:06pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
ZAYN MALIK PRITET TË MARTOHET NË QERSHOR

E Mërkurë, 04.15.2015, 02:17pm (GMT+1)


Zayn Malik dhe Perrie Edwards po planifikojnë të martohen këtë verë në Paris, raporton revista "˜Heat'.

Ish-pjesëtari i grupit One Direction është fejuar me këngëtaren e grupit Little Mix që në fund të vitit 2013 dhe pas largimit shokues të tij nga grupi i famshëm, Perrie raportohet të ketë caktuar datën e martesës, të cilën e ka shkruar në ditarin e saj.

"Perrie dëshiron shumë të martohet, pavarësisht thashethemeve për një tradhti të mundshme nga ana e Zayn. Ajo mendon se me largimin e tij nga grupi, është zgjidhur gjithçka", ka thënë burimi për revistën "˜Heat'./tch


www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
KENDRICK LAMAR E KONFIRMOI FEJESËN (04.05.2015)
DIVORCE DIVASH DHE DIVESH (03.28.2015)
NICKI MINAJ THOTË SE E ADHURON KANYE WESTIN (03.09.2015)
SOFIA VERGARA NDËRRON MENDJE PËRSËRI (02.28.2015)
AKTORJA HILLARY DUFF DREJT SHKURORËZIMIT (02.22.2015)
BILLY BOB THORNTON U MARTUA PËR TË GJASHTË HERË (02.22.2015)
PAMELA ANDERSON DIVORCOHET PËR HERË TË TRETË NGA RICK SALOMON (02.13.2015)
TIMBERLAKE DHE BIEL PRESIN FËMIJËN E PARË (02.01.2015)
DICAPRIO - MË I MIRI I DASHNORËVE QË RIHANNA KA PASUR (01.26.2015)
KIM KARDASHIAN PËR KËNGËTARIN SHQIPTAR - SA I ËMBËL! (01.24.2015) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Qershor 2024  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
 

 
VOAL
[Shko lart]