E Hënë, 07.22.2024, 05:04am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
KENDRICK LAMAR E KONFIRMOI FEJESËN

E Djelë, 04.05.2015, 06:55pm (GMT+1)


Këngëtari i njohur, Kendrick Lamar, ka konfirmuar fejesën me të dashurën e tij të kamotshme, Whitney Alford.

Dyshja ishte takuar në shkollën e mesme në Compton kur të dy ishin 17 vjeçar dhe që një kohë të gjatë po qarkullojnë fjalët se ai i ka propozuar martesë Alfordit.

"Po, definitivisht. Në fund të ditës ju doni që të keni njerëzit e dashur afër jush. Të gjithë që kanë qenë me mua janë që nga dita e parë dhe unë nuk mund ta ndryshoj këtë. Unë s'ndryshoj për askënd. Nuk mund të dal nga vetja. Andaj gjithmonë tregoj respekt kur më respektojnë. Kur njerëzit janë në anën tuaj, duhet ta nderoni këtë", tha ai. kd

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
DIVORCE DIVASH DHE DIVESH (03.28.2015)
NICKI MINAJ THOTË SE E ADHURON KANYE WESTIN (03.09.2015)
SOFIA VERGARA NDËRRON MENDJE PËRSËRI (02.28.2015)
AKTORJA HILLARY DUFF DREJT SHKURORËZIMIT (02.22.2015)
BILLY BOB THORNTON U MARTUA PËR TË GJASHTË HERË (02.22.2015)
PAMELA ANDERSON DIVORCOHET PËR HERË TË TRETË NGA RICK SALOMON (02.13.2015)
TIMBERLAKE DHE BIEL PRESIN FËMIJËN E PARË (02.01.2015)
DICAPRIO - MË I MIRI I DASHNORËVE QË RIHANNA KA PASUR (01.26.2015)
KIM KARDASHIAN PËR KËNGËTARIN SHQIPTAR - SA I ËMBËL! (01.24.2015)
U ZBULUA SEKRETI I ILVA TARES (01.16.2015) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
 

 
VOAL
[Shko lart]