E Enjte, 07.18.2024, 11:29am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
HOLLYWOOD
 
'THE GRAND BUDAPEST HOTEL' - FILMI MË I MIRË

E Djelë, 02.15.2015, 07:58pm

JON STEWART LARGOHET NGA 'THE DAILY SHOW'
E Mërkurë, 02.11.2015, 04:29pm

CEREMONIA E ÇMIMEVE GRAMMY
E Hënë, 02.09.2015, 07:55pm
NDAHEN ÇMIMET GRAMMY AWARDS
JON STEWART LARGOHET NGA 'THE DAILY SHOW'

E Mërkurë, 02.11.2015, 04:29pm

CEREMONIA E ÇMIMEVE GRAMMY
E Hënë, 02.09.2015, 07:55pm

NDAHEN ÇMIMET GRAMMY AWARDS

E Hënë, 02.09.2015, 03:50pm

NJË FILM I VEÇANTË PËR VAN GOGUN

E Hënë, 02.09.2015, 07:22am

BERLINALJA E 65të - ART DHE ARTICIALITET NË BERLIN

E Djelë, 02.08.2015, 11:58am

6 SHKURTI, DITËLINDJA E 70-të E BOB MARLEYT

E Premte, 02.06.2015, 03:47pm

E VEJA E 'SNJAPERISTIT AMERIKAN' - DASHURIA JONË ISHTE ASHTU SI TREGOHET NË FILM

E Martë, 02.03.2015, 01:56pm

KATY PERRY - NJË SUPERYLL NË SUPERBOWL

E Hënë, 02.02.2015, 10:31am

MICHELLE OBAMA LAVDËRON FILMIN 'AMERICAN SNIPER'

E Djelë, 02.01.2015, 12:00pm

  » 'AMERICAN SNIPER' NXIT POLEMIKA
  » FSHATARI AFGAN - I PËRNDJEKUR PSE SHPËTOI USHTARIN AMERIKAN
  » JA DHJETË FEMRAT MË TË BUKURA TË TË GJITHA KOHËVE
  » NDAHET NGA JETA AKTORJA FATEN HAMAMA - IKONË ARABE E FILMIT
  » FILMI 'SNAJPERI AMERIKAN' - KANDIDAT PËR OSKAR
  » KATY PERRY PËRGATITET PËR KONCERTIN E SUPERBOLLIT
  » CEREMONIA E 'GLOBIT TË ARTË' - PLATFORMË E SOLIDARIZIMIT ME FRANCEZËT DHE FJALËN E LIRË
  » GOLDEN GLOBE - FILMIT RUS 'LEVIATHAN'
  » NDËRRON JETË ANITA EKBERG - MUZA E FELLINIT -  E PAHARRUESHME NË SKENËN ME MASTROIANINProtagonistja e "Dolce vita" të Fellinit u shua në moshën 83 vjeçare në një spital të Romës
  » 80 VJETORI I LINDJES SË LEGJENDËS SË MUZIKËS ELVIS PRESLEY 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
 

 
VOAL
[Shko lart]