E Enjte, 07.18.2024, 12:22pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
HOLLYWOOD
 
TRANSFORMIMI I AKTORIT JOHNNY DEEP

E Premte, 07.25.2014, 08:35am

JLO SOT 45 - SI 25 (Tekst dhe fotogaleri)

E Enjte, 07.24.2014, 01:52pm

TRE VJET NGA VDEKJA E AMY WINEHOUSE

E Mërkurë, 07.23.2014, 05:00pm

VDIQ AKTORI JAMES GARNER

E Djelë, 07.20.2014, 02:34pm

VDIQ MUZIKANTI MË JETËGJATË I JAZZ-it

E Djelë, 07.20.2014, 02:09pm

GJATË NJË TURNEU NË ZVICËR - NDËRRON JETË LEGJENDA E KITARËS JOHNY WINTER

E Enjte, 07.17.2014, 03:50pm

DOKUMENTARI 'CITIZEN KOCH'

E Hënë, 07.14.2014, 07:35am

VDIQ TOMMY RAMONE - BATERISTI I 'THE RAMONES'

E Shtunë, 07.12.2014, 07:03pm

WATSON - AMBASADORE E VULLNETIT TË MIRË E OKB-së

E Mërkurë, 07.09.2014, 08:44am

GARTH BROOKS SHKAKTON POLEMIKA NË IRLANDË

E Mërkurë, 07.09.2014, 08:40am

  » LAMTUMIRË LOUIS ZAMPERINI - HEROI I FUNDIT I ANGELINA JOLIEProtagonisti i vërtetë i 'Unbrokën' vdiq nga pneumonia në moshën 97 vjeçare
  » KEATON E DOUGLAS PËR HERË TË PARË BASHKË NË NJË SHESH XHIRIMI
  » ZBULOHET RINIA E ERRËT E ANGELINA JOLIE
  » JAMES BOND NË MOSKË PËRMES NJË EKSPOZITE
  » FILMI 'THIRD PERSON'
  » ITALIA MIRATON NJË LIGJ VETËM PËR GEORGE CLOONEYN
  » SHBA - KA VDEKUR KËNGËTARI DHE KOMPOZITORI BOBBY WOMACK
  » ARRESTOHET PËR SJELLJE TË DHUNSHME AKTORI SHIA LABEOUF
  » LANA DEL REY KRYESON LISTËN E ALBUMEVE NË SHBA
  » ANGELINA JOLIE - SERBËT JANË KRIMINELË 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
 

 
VOAL
[Shko lart]