E Enjte, 07.18.2024, 02:52pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
HOLLYWOOD
 
NDAHET NGA JETA NË MOSHËN 71 VJEÇARE AKTORI EDWARD HERRMANN

E Enjte, 01.01.2015, 04:31pm

NGJARJET QË TRONDITËN DHE BEFASUAN BOTËN E SHOUBIZNESIT MË 2014

E Martë, 12.30.2014, 07:56am

FILMI THE INTERVIEW - SOT NË QINDRA KINEMA AMERIKANE

E Enjte, 12.25.2014, 06:37pm

OBAMA MIRËPRET SHFAQJEN E FILMIT 'THE INTERVIEW'
E Mërkurë, 12.24.2014, 10:12am

SONY DO TË SHFAQË 'THE INTERVIEW' NË DISA KINEMA
E Mërkurë, 12.24.2014, 10:08am
OBAMA - SONY PICTURES GABOI
E Shtunë, 12.20.2014, 03:15pm
OBAMA MIRËPRET SHFAQJEN E FILMIT 'THE INTERVIEW'

E Mërkurë, 12.24.2014, 10:12am

SONY DO TË SHFAQË 'THE INTERVIEW' NË DISA KINEMA

E Mërkurë, 12.24.2014, 10:08am

OBAMA - SONY PICTURES GABOI

E Shtunë, 12.20.2014, 03:15pm

VDIQ AKTORJA ITALIANE VIRNA LISI

E Premte, 12.19.2014, 10:41am
KËRCËNIME PËR SULME NDAJ KINEMAVE NËSE SHFAQET 'THE INTERVIEW'

E Enjte, 12.18.2014, 07:31am

ROBIN WILLIAMS KRYESON LISTËN E KËRKIMEVE NË GOOGLE

E Martë, 12.16.2014, 06:21pm

VIDHET SKENARI I FILMIT TË RI JAMES BOND

E Hënë, 12.15.2014, 07:06pm

  » FILMI 'THE IMITON GAME'
  » JA KANDIDIMET PËR GOLDEN GLOBE 2015
  » AUTORËT ME NDIKIM MË TË MADH NË HOLLIVUD
  » PUBLIKOHEN NOMINIMET PËR ÇMIMET GRAMMY 2014
  » 'INTERSTELLAR' - NJË FILM QË SFIDON IMAGJINATËN
  » VDES REGJISORI MIKE NICHOLS
  » REVISTA PEOPLE - AKTORI AUSTRALIAN CHRIS HEMSWORTH ËSHTË 'BURRI MË TUNDUES NË BOTË'
  » EKSPOZITË ME KOSTUME FILMASH TË HOLLIVUDIT
  » BOTOHEN FOTOGRAFI TË PAPARA NDONJËHERË TË KURT COBAIN
  » JOLIE BIONDE NË FILMIN E RI ME PITTIN 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
 

 
VOAL
[Shko lart]