E Enjte, 07.18.2024, 03:21pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
HOLLYWOOD
 
VDIQ AKTORI DHE REGJISORI RICHAR ATTENBOROUGH

E Hënë, 08.25.2014, 08:45am

LAETITIA CASTÀ LUAN PERSONAZHIN E SEGOLENE ROYAL

E Djelë, 08.24.2014, 09:31am

Voal-online.ch - Laetitia Casta në rolin e Segolene Royal kur ajo ishte e re dhe i hidhte hapat e saj të parë në
RITA ORA NË JURINË E THE VOICE, ZËVENDËSON KYLIE MINOGUEN

E Premte, 08.22.2014, 05:40pm

BRAD PITT ENDE E DASHURON JENNIFER ANISTONIN

E Premte, 08.22.2014, 05:20pm

Voal-online.ch - "Brad Pitt nuk e do më Angelina Jolien dhe është me të vetëm për hir të gjashtë fëmijëve të

NEW YORK, VENDIMI GJYQËSOR - SHAKIRA KOPJOI KËNGËN E KRIJUESIT DOMINIKAN

E Enjte, 08.21.2014, 08:13am

Voal-online - NEW YORK (Reuters) - Një gjyqtar federal doli në përfundimin se një këngë hit e vitit 2010 e

DEBBIE REYNOLDS NDEROHET ME ÇMIM PËR ARRITJET JETËSORE

E Martë, 08.19.2014, 11:33am

FORBES - GISELE BUNDCHEN ËSHTË MODELJA MË E PAGUAR NË BOTË

E Martë, 08.19.2014, 09:17am

Voal-online.ch - NEW YORK (Reuters) - Me një fitim të vlerësuar $47 milionë gjatë vitit të shkuar nga
FOTOT E FUNDIT TË ROBIN WILLIAMS - SHKREPUR 24 ORË PARA VDEKJES

E Premte, 08.15.2014, 08:17pm

Voal-online.ch - Fytyrën më të rrënuar se rëndom, shikimin melankolik, flokët, mustaqet dhe mjekra gri. Janë fotot e fundit të Robin
U NDA NGA JETA AKTORJA LEGJENDARE LAUREN BACALL

E Premte, 08.15.2014, 05:58pm

SHUHET AKTORI ROBIN WILLIAMS

E Martë, 08.12.2014, 07:37am

  » BRENDAN GLEESON NË FILMIN E RI CALVARY
  » BEYONCE NDEROHET ME ÇMIM NGA MTV
  » RADCLIFFE PAS HARRY POTTER - I KTHEHET 'REALITETIT'
  » MINORITETET S'PËRFAQËSOHEN SA DUHET NË FILMAT E HOLLYWOODIT
  » 'GUARDIAN OF GALAXY' - MË I PËLQYERI NË BOTË
  » FORBES - BULLOCK MË E PAGUARA
  » VDIQ 'MAESTRO I ROKUT' DICK WAGNER
  » JAMIE FOXX FITON ROLIN E BOKSIERIT TYSON NË FILMIN E RI
  » CLAPTON NDERON JJ CALE ME ALBUM DHE DOKUMENTAR
  » RITA ORA MBULOHET NGA ARI 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
 

 
VOAL
[Shko lart]