E Mërkurë, 07.17.2024, 06:25pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
HOLLYWOOD
 
GEORGE CLOONEY - MARTESA MË BËRI TJETËR NJERI

E Hënë, 05.11.2015, 09:47am
STUDIM I RI - 'BEATLES' NUK KANË BËRË REVOLUCION NË MUZIKË

E Mërkurë, 05.06.2015, 11:33am

KËTË VERË DEL ALBUMI I RI I KURT COBAINIT

E Martë, 05.05.2015, 07:57pm

FILMI I RI 'WOMAN IN GOLD'

E Shtunë, 05.02.2015, 05:52pm

FAST & FURIOUS - PËRSËRI MË FITIMPRURËSI NË BRITANI

E Martë, 04.14.2015, 01:30pm

SOT DITA E ROKENROLLIT

E Hënë, 04.13.2015, 09:32am

ISABELLA ROSSELLINI - KRYETARE E JURISË SPECIALE TË KANËS

E Hënë, 04.13.2015, 08:14am

TRANSMETOHET THIRRJA DRAMATIKE E BULLOCKUT NË POLICI

E Premte, 04.10.2015, 09:08am

POLONI - SHTYHET PROCESI PËR EKSTRADIMIN E POLANSKIT

E Premte, 04.10.2015, 08:52am

KIM KARDASHIAN ARRITI NË ARMENI

E Enjte, 04.09.2015, 03:16pm

  » MADONNA - ME KANYE WEST, SI NJË LUFTË ME DEMA
  » 'ROLLING STONE' KËRKON NDJESË PËR ARTIKULLIN MBI DHUNIMET
  » 'FURIOUS 7' I TEJKALON TË GJITHA PARASHIKIMET
  » FILMI 'MERCHANTS OF DOUBT' - ME TEMËN E NGROHJES GLOBALE
  » VIN DIESEL PËRJETËSOHET NË HOLLYWOOD
  » CHRIS MARTIN DHE RIHANNA E PËRKRAHIN KOMPANINË E JAY Z
  » PAS GJASHTË VJETËSH MERR FUND SERIALI 'DOWNTON ABBEY'
  » TAYLOR SWIFT DHE CALVIN HARRIS - ÇIFTI I RI I HOLLYWOODIT
  » New York Times - Nga ANGELINA JOLIE PITT: DITARI I NJË NDËRHYRJE KIRURGJIKALE
  » SOPRANOJA BRIGHTMAN DO TË MBAJË KONCERT NGA HAPËSIRA 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
 

 
VOAL
[Shko lart]