E Mërkurë, 06.12.2024, 03:24pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
HOLLYWOOD
 
'NEW YORK RAIN' - KËNGË E RE NGA RITA ORA

E Martë, 03.10.2015, 03:02pm

AMERICAN SNIPER - FILMI MË FITIMPRURËS I VITIT 2014

E Hënë, 03.09.2015, 04:52pm

'THE LETTERS' - FILM PËR JETËN DHE LETRAT SEKRETE TË NËNË TEREZËS

E Hënë, 03.09.2015, 10:19am

U RRËZUA ME NJË AVION TË VOGËL - HARRISON FORD NË GJENDJE KRITIKE

E Premte, 03.06.2015, 09:24am

SERIALI 'EMPIRE' ME REKORDE TË REJA FITMIPRURËSE

E Enjte, 03.05.2015, 02:21pm

INDIA NUK E LEJON SHFAQJEN E 'FIFTY SHADES OF GREY' NË KINEMA

E Enjte, 03.05.2015, 08:49am

JENNIFER LAWRENCE ME ROL NË FILMIN E RI TË SPIELBERGUT

E Martë, 03.03.2015, 04:15pm

MADONNA PADIT ARMANIN PSE U RRËZUA NË SKENË, AI IA LË FAJIN ASAJ

E Hënë, 03.02.2015, 04:17pm

FILMI BIRDMAN - FITUES I ÇMIMIT OSKAR

E Hënë, 03.02.2015, 09:32am

HALLE BERRY - NUK FITOJ ROLE PËR SHKAK TË NGJYRËS

E Djelë, 03.01.2015, 04:02pm

  » U SHUA YLLI I FILMIT 'STAR TREK'
  » KIM KARDASHIANI ARRITI 27 MILIONË NDJEKËS NË INSTAGRAM
  » BRIT AWARDS - NËN HIJEN E RRËZIMIT TË KËNGËTARES MADONNA
  » JA FITUESIT KRYESORË TË ÇMIMEVE OSKAR 2015
  » ÇMIMET OSKAR - FILMI POLAK 'IDA', FILMI MË I MIRË I HUAJ
  » JEPEN ÇMIMET RAZZIE - CAMERON DIAZ, AKTORJA MË E KEQE E VITIT
  » U DHANË ÇMIMET 'SPIRIT' PËR FILMAT E PAVARUR
  » 'VAJZA IME ANNE FRANK'
  » LOS ANXHELOS - SONTE NDAHEN ÇMIMET OSKAR
  » ELIZA DUSHKU - KRENARE ME BABAIN E SAJ SHQIPTAR 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Qershor 2024  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
 

 
VOAL
[Shko lart]