E Enjte, 07.18.2024, 03:08pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
HOLLYWOOD
 
NJË PORTRET INTIM I LEGJENDARIT MUHAMET ALI

E Hënë, 11.03.2014, 07:57am

VDIQ BASISTI LEGJENDAR JACK BRUCE

E Hënë, 10.27.2014, 09:21am

NJË FILM I RI MBI INTEGRITETIN E MEDIAS

E Mërkurë, 10.22.2014, 03:38pm

10 FEMRAT MË JOSHËSE TË EKRANIT BOTËROR

E Mërkurë, 10.22.2014, 01:26pm

ESQUIRE - PENELOPE CRUZ, FEMRA MË TUNDUESE NË BOTË

E Hënë, 10.13.2014, 02:21pm

BEN AFFLECK NË MBROJTJE TË ISLAMIT

E Djelë, 10.05.2014, 05:19pm

ASHTON KUTCHER, MILA KUNIS - EMRI I VAJZËS SONË ËSHTË WYATT ISABELLE

E Shtunë, 10.04.2014, 10:08am

Voal-online.ch - (Reuters) - Ashton Kutcher, aktor kryesor në hitin televiziv "Two and a Half Men" (Dy burra

GEORGE CLOONEY-AMAL ALAMUDDIN U MARTUAN ME CEREMONI CIVILE NË BASHKINË E VENECIAS

E Hënë, 09.29.2014, 03:13pm

Voal-online.ch - (ANSA) - VENECIA, 29 SHTATOR - U martuan. Ka zgjatur 10 minuta ceremonia civile e

GEORGE CLOONEY E AMAL ALAMUDDIN KANË THËNË 'PO' NË PRANI TË 200 MIQVE DHE TË AFËRMVE
E Shtunë, 09.27.2014, 09:30pm

GEORGE CLOONEY E AMAL ALAMMUDIN ARRIJNË NË VENECIA - NESËR MARTESA

E Premte, 09.26.2014, 03:53pm

Voal-online.ch - (ANSA) - VENECIA, 26 SHTATOR - George Cloneey ka mbërritur në Venecia së bashku
DIVA E FUNDIT E FILMIT - SOFIA LOREN MBUSH SOT 80 VJEÇ (Portret dhe fotogaleri)
E Shtunë, 09.20.2014, 02:46pm

  » DIVA E FUNDIT E FILMIT - SOFIA LOREN MBUSH SOT 80 VJEÇ (Portret dhe fotogaleri)
  » ALBUMI I U2 SHKARKOHET FALAS NGA 33 MILIONË PËRDORUES
  » PRODUCENTI AFRIKAN I FILMAVE EKSPLORON KULTURËN NË TEKSAS
  » VDES KOMEDIANIA AMERIKANE JOAN RIVERS
  » MARILYN MONROE - 60 VJET MË PARË ME FUSTANIN FLUTURUESNë filmin kult të Billy Wilder 'Kur gruaja është në pushime'
  » AFI NDERON SOFIA LORENIN ME ÇMIM PËR ARRITJET JETËSORE
  » KONFIRMOHEN KONTRATAT PËR 'INFERNO' ME TOM HANKS
  » KATE BUSH RIKTHEHET DHE KAP KREUN E KLASIFIKIMEVESonte në skenë në Londër pas 35 vitesh mungese
  » RITA ORA NË MTV - VETËM THONJTË I KUSHTONIN 56 MIJË DOLLARË!
  » U NDANË ÇMIMET EMMY - TRIUMFOI 'BREAKING BAD' 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
 

 
VOAL
[Shko lart]