E Enjte, 04.25.2024, 02:23am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
CHRIS BROWN PRANGOSET SËRISH - SHKELI LIRIMIN ME KUSHT

E Shtunë, 03.15.2014, 09:57am (GMT+1)


 

Këngëtari Chris Brown është arrestuar nga policia amerikane, pasi ka shkelur lirimin me kusht. Një gjykatë e Los Anxhelosit e shpalli fajtor Brown-in për rrahjen e këngëtares Rihanna në vitin 2009.

Mësohet se pjesë e lirimit me kusht ishte që Brown të shpenzonte disa muaj në një program për menaxhimin e zemëratës, mirëpo ai i shkeli rregullat sërish dhe tani gjendet në komisariatin e policisë.

Tetorin e shkuar Brown dhe truproja e tij rrahën keqas një person jashtë një klubi nate. Sipas mediave, Brown e sulmoi personin, pasi ai ishte homoseksual. Gjithsesi, ai nuk u shpall asnjëherë fajtor për këtë akuzë.
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
ZBARDHET LISTA E 36 TË DASHURVE TË LINDSAY LOHAN (03.13.2014)
HARRY DHE CRESSY SË SHPEJTI DOTË FEJOHEN (03.11.2014)
KËNGËTARI ROBIN THICKE NDAHET NGA E SHOQJA AKTORE PAULA PATTON (02.25.2014)
FEJOHET ME TË DASHURIN CHRISTINA AGUILERA (02.15.2014)
BOKSIERI SHQIPTAR - LIDHJE ME MIS GJERMANINË (02.10.2014)
KEIRA KNGHTELY FRIKËSOHET NGA ANOREKSIA (02.07.2014)
New York Times, DYLAN FARROW - WOODY ALLEN ABUZOI ME MUA KUR ISHA 7 VJEÇE (02.03.2014)
ANGELA MARTINI - NË LIDHJE ME LEDRI VULËN (02.01.2014)
AKUZA NDAJ KËNGËTARIT JUSTIN BIEBER NË KANADA (01.30.2014)
ARRESTOHET KËNGËTARI JUSTIN BIEBER (01.23.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Prill 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
 

 
VOAL
[Shko lart]