E Enjte, 04.25.2024, 02:29am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
CHARLIZE THERON - E BUKUR, POR JO PREJ PASTIKE

E Premte, 03.21.2014, 04:26pm (GMT+1)SHBA - E bukur por jo prej plastike. Ndjek karrierën, por njëkohësisht është një nënë e kujdesshme. E dashuruar por e pavarur. E famshme por me këmbë në tokë. Charlize Theron është një grua e veçantë në panoramën hollivudiane, pasi është shembulli i miliona grave normale në botë.

Sigurisht që statusi prej dive të ndryshon pak, por gjatë një seti fotografik për një revistë mode, bashkë me fotografin Mario Testino ajo që të tërheq nga Charlize Theron është normaliteti i saj.

Mes një ndërrimi të brendshmesh tek një tjetër, Charlize i jep gjallëri setit, ndihmon, jep mendime dhe mbi të gjitha nuk i ndan sytë nga burri i jetës së saj.

Nuk po flasim për të fejuarin Sean Penn, por për Jackson, djalin që adoptoi dy vite më parë.

Charlize e mban gjithnjë afër vetes dhe sa herë ka pak kohë të lirë shkon të luajë me të, ashtu sic bën çdo nënë e përkushtuar, pa u shqetësuar për pamjen, për flokët. Për këtë na pëlqen kaq shumë. Po juve?
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
CHRIS BROWN PRANGOSET SËRISH - SHKELI LIRIMIN ME KUSHT (03.15.2014)
ZBARDHET LISTA E 36 TË DASHURVE TË LINDSAY LOHAN (03.13.2014)
HARRY DHE CRESSY SË SHPEJTI DOTË FEJOHEN (03.11.2014)
KËNGËTARI ROBIN THICKE NDAHET NGA E SHOQJA AKTORE PAULA PATTON (02.25.2014)
FEJOHET ME TË DASHURIN CHRISTINA AGUILERA (02.15.2014)
BOKSIERI SHQIPTAR - LIDHJE ME MIS GJERMANINË (02.10.2014)
KEIRA KNGHTELY FRIKËSOHET NGA ANOREKSIA (02.07.2014)
New York Times, DYLAN FARROW - WOODY ALLEN ABUZOI ME MUA KUR ISHA 7 VJEÇE (02.03.2014)
ANGELA MARTINI - NË LIDHJE ME LEDRI VULËN (02.01.2014)
AKUZA NDAJ KËNGËTARIT JUSTIN BIEBER NË KANADA (01.30.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Prill 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
 

 
VOAL
[Shko lart]