E Enjte, 04.25.2024, 03:18am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
DAVID GUETTA DIVORCOHET PAS 22 VITE MARTESE

E Djelë, 03.23.2014, 04:54pm (GMT+1)


David Guetta dhe gruaja e tij Cathy janë divorcuar pas 22 vjet martese. Çifti, që kishte rinjohur martesën e tyre në vitin 2012 në Ibiza, raportohet se kanë finalizuar divorcin e tyre në një gjykatë parisiene, por nuk ishin prezentë gjatë seancës.

Arsyeja e ndarjes së tyre nuk është bërë e ditur, por ata pritet të vazhdojnë punët së bashku shkaku i bizneseve që menaxhojnë.

Krijuesi i këngës "Titanium" u njoh me Cathyn në vitin 1990 në një klub nate në Paris dhe u martua me të pas dy vjetësh.

Ata kanë dy fëmijë, Timin, 10, dhe Angien, gjashtë, të cilët besohet se do të qëndrojnë me nënën e tyre në Londër.

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
CHARLIZE THERON - E BUKUR, POR JO PREJ PASTIKE (03.21.2014)
CHRIS BROWN PRANGOSET SËRISH - SHKELI LIRIMIN ME KUSHT (03.15.2014)
ZBARDHET LISTA E 36 TË DASHURVE TË LINDSAY LOHAN (03.13.2014)
HARRY DHE CRESSY SË SHPEJTI DOTË FEJOHEN (03.11.2014)
KËNGËTARI ROBIN THICKE NDAHET NGA E SHOQJA AKTORE PAULA PATTON (02.25.2014)
FEJOHET ME TË DASHURIN CHRISTINA AGUILERA (02.15.2014)
BOKSIERI SHQIPTAR - LIDHJE ME MIS GJERMANINË (02.10.2014)
KEIRA KNGHTELY FRIKËSOHET NGA ANOREKSIA (02.07.2014)
New York Times, DYLAN FARROW - WOODY ALLEN ABUZOI ME MUA KUR ISHA 7 VJEÇE (02.03.2014)
ANGELA MARTINI - NË LIDHJE ME LEDRI VULËN (02.01.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Prill 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
 

 
VOAL
[Shko lart]