E Enjte, 04.25.2024, 03:11am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
ANGELINA JOLIE DHE CHARLIZE THERON - URRJEJTJE E NDËSJELLËT

E Premte, 03.28.2014, 08:39am (GMT+1)TIRANË - Aktoret janë krahasuar për shkak të ngjashmërive të mëdha në karrierë, punë humanitare dhe familje, ndërsa Angelina beson se Charlize është kopjuese.

"Ekziston një urrejtje në mes tyre", ka thënë një burim i afërt me Angelina-n.

"Ajo është e bindur që Charlize kopjon gjithçka që bën ajo", ka shtuar burimi. Të dy aktoret janë fituese të çmimit "˜Oskar', që janë lidhur për rolin e njëjtë. Të dyja kanë shërbyer në poste të larta në Kombet e Bashkuara dhe të dyja kanë adoptuar fëmijë. Tani Angelina është e zemëruar për shkak të lidhjes së Theron-it me aktorin Sean Penn, për shkak se ajo mendon që rivalja e saj dëshiron që të bëhet pjesë e çiftit më të ri aktivist në Hollivud, me qëllim që ta lërë nën hije Angelina-n dhe partnerin e saj Brad Pitt-in.

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
JENNIFER LOPEZ - ALBUMET DHE DASHURITË E MIA (03.24.2014)
DAVID GUETTA DIVORCOHET PAS 22 VITE MARTESE (03.23.2014)
CHARLIZE THERON - E BUKUR, POR JO PREJ PASTIKE (03.21.2014)
CHRIS BROWN PRANGOSET SËRISH - SHKELI LIRIMIN ME KUSHT (03.15.2014)
ZBARDHET LISTA E 36 TË DASHURVE TË LINDSAY LOHAN (03.13.2014)
HARRY DHE CRESSY SË SHPEJTI DOTË FEJOHEN (03.11.2014)
KËNGËTARI ROBIN THICKE NDAHET NGA E SHOQJA AKTORE PAULA PATTON (02.25.2014)
FEJOHET ME TË DASHURIN CHRISTINA AGUILERA (02.15.2014)
BOKSIERI SHQIPTAR - LIDHJE ME MIS GJERMANINË (02.10.2014)
KEIRA KNGHTELY FRIKËSOHET NGA ANOREKSIA (02.07.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Prill 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
 

 
VOAL
[Shko lart]