E Enjte, 04.25.2024, 03:27am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
CAMPBELL DHE FASSBENDER - DASHURI ME SHIKIM TË PARË?

E Hënë, 04.07.2014, 12:05pm (GMT+1)LONDER - Naomi Campbell dhe Michael Fassbender, dashuri me shikim të parë. Supermodelja dhe aktori i '12 vjet skllav' po frekuentohen prej pak ditësh dhe është pak shpejt për të folur për një love story, por kush i ka parë së bashku betohet që duken një çift që përshtaten shumë me njëri-tjetrin.

Konfirmimi vjen nga disa dëshmitarë që kanë folur për "˜The Sun' të cilët kanë parë Campbell dhe Fassbender të darkojnë së bashku në restorantin Coya të Londrës, por ka edhe nga ata që thonë se i kanë parë të shkëmbejnë puthje pasiononte mes tyre.

Fassbender në 2011 ka fituar Kupën e dhelprës si interpretuesi më i mirë mashkull në Festivalin e 68 të kinemasë në Venezia, për rolin e "˜Shame', një film i Steve McQueen.

Naomi, modelja 44 vjeçare që ka pasur një lidhje të gjatë me biznesmenin rus Vladislav Doronin, është ndarë me këtë të fundit vetëm një vit më parë.
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
KINË - AKTORI TRADHTON BASHKËSHORTEN, FALJA NË TWITTER THYEN REKORD KOMENTESH (04.03.2014)
ANGELINA JOLIE DHE CHARLIZE THERON - URRJEJTJE E NDËSJELLËT (03.28.2014)
JENNIFER LOPEZ - ALBUMET DHE DASHURITË E MIA (03.24.2014)
DAVID GUETTA DIVORCOHET PAS 22 VITE MARTESE (03.23.2014)
CHARLIZE THERON - E BUKUR, POR JO PREJ PASTIKE (03.21.2014)
CHRIS BROWN PRANGOSET SËRISH - SHKELI LIRIMIN ME KUSHT (03.15.2014)
ZBARDHET LISTA E 36 TË DASHURVE TË LINDSAY LOHAN (03.13.2014)
HARRY DHE CRESSY SË SHPEJTI DOTË FEJOHEN (03.11.2014)
KËNGËTARI ROBIN THICKE NDAHET NGA E SHOQJA AKTORE PAULA PATTON (02.25.2014)
FEJOHET ME TË DASHURIN CHRISTINA AGUILERA (02.15.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Prill 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
 

 
VOAL
[Shko lart]