E Enjte, 04.25.2024, 01:54am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
KINË - AKTORI TRADHTON BASHKËSHORTEN, FALJA NË TWITTER THYEN REKORD KOMENTESH

E Enjte, 04.03.2014, 05:27pm (GMT+1)KINË - "˜Të lutem më fal dhe prano pendimin tim. Nuk meritoj të jem i falur dhe do të jetë e vështirë për mua të justifikoj të gjithë të keqen që kam shkaktuar'.

Është ky komenti i një prej aktorëve më të famshëm kinezë, drejtuar bashkëshortes së tij dhe publikuar në Weibo, mikroblogu më i lexuar në vend.

Ylli televiziv kinez është i martuar prej 8 vjetësh me artisten Ma Yili. Në ditët e kaluara janë shpërndarë disa foto kompromentuese në të cilat ai është në shoqërinë e një tjetër femre, Yao Di, të dy protagonistë në një show televiziv.

Edhe bashkëshortja është përgjigjur gjithmonë në Weibo:'Të jesh i dashuruar është e lehtë, i martuar nuk është. Nevojitet të kesh shumë kujdes'

Komenti ka thyer çdo rekord vizitash në historinë e rrjeteve sociale në Kinë, ku janë përgjigjur rreth 2 milion komentues dhe të gjithë pothuajse negativisht dhe komentet vazhdojnë të rriten:'Na ke zhgënjyer të gjithëve. Fitove famën duke u prezantuar si një person i mirë dhe si një baba i përkushtuar, tani na del se je realisht vetëm një hipokrit', është ky njëri nga shumë komentet e Weibo.
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
ANGELINA JOLIE DHE CHARLIZE THERON - URRJEJTJE E NDËSJELLËT (03.28.2014)
JENNIFER LOPEZ - ALBUMET DHE DASHURITË E MIA (03.24.2014)
DAVID GUETTA DIVORCOHET PAS 22 VITE MARTESE (03.23.2014)
CHARLIZE THERON - E BUKUR, POR JO PREJ PASTIKE (03.21.2014)
CHRIS BROWN PRANGOSET SËRISH - SHKELI LIRIMIN ME KUSHT (03.15.2014)
ZBARDHET LISTA E 36 TË DASHURVE TË LINDSAY LOHAN (03.13.2014)
HARRY DHE CRESSY SË SHPEJTI DOTË FEJOHEN (03.11.2014)
KËNGËTARI ROBIN THICKE NDAHET NGA E SHOQJA AKTORE PAULA PATTON (02.25.2014)
FEJOHET ME TË DASHURIN CHRISTINA AGUILERA (02.15.2014)
BOKSIERI SHQIPTAR - LIDHJE ME MIS GJERMANINË (02.10.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Prill 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
 

 
VOAL
[Shko lart]