E Enjte, 04.25.2024, 03:16am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
TOM CRUISE SËRISH I DASHURUAR - KËSAJ HERE ME ARTISTEN LAURA PEPON

E Djelë, 04.20.2014, 04:29pm (GMT+1)


Tom Cruise, aktori i Hollywood-it duket se është sërish i dashuruar dhe si gjithmonë me një kolege.

Fatlumja është Laura Prepon, aktorja që u bë e famshme me seritë televizive "˜Orange Is The New Black'. Me sy jeshil, forma të bukura dhe buzë sensuale, Laura, ka zënë kështu vendin e Mimi Rogers, Nicole Kidman dhe Katie Holmes.

Për momentin duket se çifti se ka bërë publik ende lajmin e marrëdhënies së tyre.

Tom Cruise dhe Laura Prepon janë parë për herë të parë bashkë në nëntor, kur aktori 51 vjeçar takoi Laurën teksa ishte në xhirimet e filmit dhe kanë vendosur të organizojnë një darkë romantike në Manor Hotel të Los Angeles.

www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
CAMPBELL DHE FASSBENDER - DASHURI ME SHIKIM TË PARË? (04.07.2014)
KINË - AKTORI TRADHTON BASHKËSHORTEN, FALJA NË TWITTER THYEN REKORD KOMENTESH (04.03.2014)
ANGELINA JOLIE DHE CHARLIZE THERON - URRJEJTJE E NDËSJELLËT (03.28.2014)
JENNIFER LOPEZ - ALBUMET DHE DASHURITË E MIA (03.24.2014)
DAVID GUETTA DIVORCOHET PAS 22 VITE MARTESE (03.23.2014)
CHARLIZE THERON - E BUKUR, POR JO PREJ PASTIKE (03.21.2014)
CHRIS BROWN PRANGOSET SËRISH - SHKELI LIRIMIN ME KUSHT (03.15.2014)
ZBARDHET LISTA E 36 TË DASHURVE TË LINDSAY LOHAN (03.13.2014)
HARRY DHE CRESSY SË SHPEJTI DOTË FEJOHEN (03.11.2014)
KËNGËTARI ROBIN THICKE NDAHET NGA E SHOQJA AKTORE PAULA PATTON (02.25.2014) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Prill 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        
 

 
VOAL
[Shko lart]