E Mërkurë, 06.19.2024, 03:00am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
LINDJA E PRINCESHËS ISHTE INSKENIM

E Hënë, 05.04.2015, 08:00am (GMT+1)


Një gazetë proqeveritare në Rusi ka ngritur një teori konspirative për lindjen e foshnjës së çiftit mbretëror. Sipas "Komsomolskaya Pravda", Kate Middleton dukej shumë e bukur, jo sikur kishte lindur.

Gazeta citonte edhe disa gra ruse, të cilat thanë se ishte e pamundur që Dukesha e Kembrixhit të dukej aq mirë, menjëherë pas lindjes. Sipas tyre, bebi kishte lindur ditë më parë dhe jo ditën e djeshme.

"Nëse ajo ka lindur në mënyrë natyrale, e ka bërë ditë më parë", tha një grua. Ndërsa një tjetër: "Ajo ka lindur para tre ditësh. Ata po e raportojnë tani. Shihni foshnjën, ajo nuk duket si një e sapolindur".

Pretendimet shkojnë edhe më tej, ku ka nga ato që besojnë se Kate nuk e ka lindur vetë fëmijën. "Ka qenë një nënë surrogate ajo që ka lindur, por jo ajo. Kate duhet të ketë mbajtur një bark fals për t'u treguar njerëzve që ishte shtatzënë", përcjell shekullionline.

"Nuk ka ndonjë pamje mëmësore në sytë e saj, kjo gjë natyrore nuk është e dukshme. Shihni Dianën. Kate është thjesht një aktore nga teatri i Pallatit Buckingham. Ajo nuk ka lindur kurrë", ishte një koment në blog. Ndërsa një tjetër, "foshnja është të paktën 7 deri në 10 ditë".

WWW.VOAL-ONLINE.CH


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
BILL COSBY - ZGJEROHET LISTA E GRAVE QË E AKUZOJNË (05.03.2015)
ZAYN MALIK PRITET TË MARTOHET NË QERSHOR (04.15.2015)
KENDRICK LAMAR E KONFIRMOI FEJESËN (04.05.2015)
DIVORCE DIVASH DHE DIVESH (03.28.2015)
NICKI MINAJ THOTË SE E ADHURON KANYE WESTIN (03.09.2015)
SOFIA VERGARA NDËRRON MENDJE PËRSËRI (02.28.2015)
AKTORJA HILLARY DUFF DREJT SHKURORËZIMIT (02.22.2015)
BILLY BOB THORNTON U MARTUA PËR TË GJASHTË HERË (02.22.2015)
PAMELA ANDERSON DIVORCOHET PËR HERË TË TRETË NGA RICK SALOMON (02.13.2015)
TIMBERLAKE DHE BIEL PRESIN FËMIJËN E PARË (02.01.2015) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Qershor 2024  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
 

 
VOAL
[Shko lart]