E Hënë, 07.22.2024, 06:32am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
BILL COSBY - ZGJEROHET LISTA E GRAVE QË E AKUZOJNË

E Djelë, 05.03.2015, 11:31am (GMT+1)


VOAL - Sipas Reuters, edhe dy gra, një shkrimtare dhe një aktore, e akuzuan komedianin Bill Cosby se i ka përdhunuar para shumë dekadash, duke e çuar listën e akuzueseve të tij në më shumë se 40.

Aktorja Lili Bernard dhe shkrimtarja Sammie Mays bënë përfolje kundër komedianit në një konferencë shtypi me juristen e famshme Gloria Allred ndërkohë që ishte dita e fundit e turit të Cosbyt në Atlanta.

Cosby 77 vjeçar, i njohur për rolin e Dr. Cliff Huxtable në seritë hit televizive "The Cosby Show," nuk është vënë asnjëherë nën akuzë nga drejtësia. 

WWW.VOAL-ONLINE.CH


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
ZAYN MALIK PRITET TË MARTOHET NË QERSHOR (04.15.2015)
KENDRICK LAMAR E KONFIRMOI FEJESËN (04.05.2015)
DIVORCE DIVASH DHE DIVESH (03.28.2015)
NICKI MINAJ THOTË SE E ADHURON KANYE WESTIN (03.09.2015)
SOFIA VERGARA NDËRRON MENDJE PËRSËRI (02.28.2015)
AKTORJA HILLARY DUFF DREJT SHKURORËZIMIT (02.22.2015)
BILLY BOB THORNTON U MARTUA PËR TË GJASHTË HERË (02.22.2015)
PAMELA ANDERSON DIVORCOHET PËR HERË TË TRETË NGA RICK SALOMON (02.13.2015)
TIMBERLAKE DHE BIEL PRESIN FËMIJËN E PARË (02.01.2015)
DICAPRIO - MË I MIRI I DASHNORËVE QË RIHANNA KA PASUR (01.26.2015) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
 

 
VOAL
[Shko lart]