E Mërkurë, 06.12.2024, 03:44pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
IRINA SHAYKU NË LIDHJE ME BRADLEY COOPERIN

E Enjte, 05.07.2015, 10:57am (GMT+1)

  
Aktori Bradley Cooper dhe supermodelistja Irina Shayk janë fotografuar duke u puthur në qytetin e New Yorkut, duke zyrtarizuar lidhjen e tyre.

Dyshja, që besohej se janë beqarë, kanë befasuar të gjithë kur janë "zënë" duke u puthur, raporton Daily Mail.

Aktori Cooper së fundmi është ndarë nga modelistja Suki Waterhouse, por ka zëvendësuar atë me rusen e bukur Shayk.

Shayk në anën tjetër është ndarë nga ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo. kd
www.voal-online.ch


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
WOODS DHE VONN NDAHEN (05.04.2015)
LINDJA E PRINCESHËS ISHTE INSKENIM (05.04.2015)
BILL COSBY - ZGJEROHET LISTA E GRAVE QË E AKUZOJNË (05.03.2015)
ZAYN MALIK PRITET TË MARTOHET NË QERSHOR (04.15.2015)
KENDRICK LAMAR E KONFIRMOI FEJESËN (04.05.2015)
DIVORCE DIVASH DHE DIVESH (03.28.2015)
NICKI MINAJ THOTË SE E ADHURON KANYE WESTIN (03.09.2015)
SOFIA VERGARA NDËRRON MENDJE PËRSËRI (02.28.2015)
AKTORJA HILLARY DUFF DREJT SHKURORËZIMIT (02.22.2015)
BILLY BOB THORNTON U MARTUA PËR TË GJASHTË HERË (02.22.2015) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Qershor 2024  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
 

 
VOAL
[Shko lart]