E Mërkurë, 06.12.2024, 03:47pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
GOSSIPE
 
WOODS DHE VONN NDAHEN

E Hënë, 05.04.2015, 08:19am (GMT+1)


     

Golfisti Tiger Woods dhe skitarja Lindsey Vonn i kanë dhënë fund lidhjes trevjeçare.

Fituesja e medaljes së artë olimpike njoftoi ndarjen nga sportisti i njohur përmes një postimi në Facebook.

"Pas tre vjetësh së bashku, Tiger dhe unë kemi vendosur t'i japim fund lidhjes sonë", ka shkruar ajo.

"Do t'i mbaj gjallë gjithmonë kujtimet që i kemi krijuar së bashku. Fatkeqësisht kemi jetë të ngarkuar që na detyron të kalojmë shumicën e kohës ndaras. Do ta respektoj gjithmonë Tigerin. Ai dhe familja e tij do të kenë vend special në zemrën time", thuhet në postimin e skitares.

Edhe Woods në uebfaqen e tij zyrtare më vonë dha njoftimin për ndarjen.

"Kam respektin dhe dashurinë më të madhe për Lindseyn dhe do ta kujtoj gjithmonë kohën tonë bashkë. Ajo ka qenë e mrekullueshme me Samin dhe Charlien dhe familjen time", ka shkruar ai. "Fatkeqësisht, kemi jetë të ngarkuara dhe kërkesat që kemi në sport na e bëjnë të vështirë të kalojmë kohë bashkë".

Woods ka qenë i martuar më parë dhe ka dy fëmijë. Ai ishte ndarë nga Elin Nordegren në vitin 2010.kd

WWW.VOAL-ONLINE.CH


Rating (Votes: )   
    Comments (0)        Dërgoja shokut        Printo


Other Articles:
LINDJA E PRINCESHËS ISHTE INSKENIM (05.04.2015)
BILL COSBY - ZGJEROHET LISTA E GRAVE QË E AKUZOJNË (05.03.2015)
ZAYN MALIK PRITET TË MARTOHET NË QERSHOR (04.15.2015)
KENDRICK LAMAR E KONFIRMOI FEJESËN (04.05.2015)
DIVORCE DIVASH DHE DIVESH (03.28.2015)
NICKI MINAJ THOTË SE E ADHURON KANYE WESTIN (03.09.2015)
SOFIA VERGARA NDËRRON MENDJE PËRSËRI (02.28.2015)
AKTORJA HILLARY DUFF DREJT SHKURORËZIMIT (02.22.2015)
BILLY BOB THORNTON U MARTUA PËR TË GJASHTË HERË (02.22.2015)
PAMELA ANDERSON DIVORCOHET PËR HERË TË TRETË NGA RICK SALOMON (02.13.2015) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Qershor 2024  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
 

 
VOAL
[Shko lart]