E Mërkurë, 06.19.2024, 03:06am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
::| LAJMI I FUNDIT
Më shumë
::| OPINONE-EDITORIALE
Më shumë
::| ZVICRA
Më shumë
::| INTERVISTË-PRESS
Më shumë
::| SHQIPTARËT
Më shumë
::| LAJME NDËRKOMBËTARE
Më shumë
::| POLITIKË
Më shumë
::| DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
Më shumë
::| PERSONAZH
Më shumë
::| ART KULTURË
Më shumë
::| DOSSIER
Më shumë
::| KËNDI I SHKRIMTARIT
Më shumë
::| HOLLYWOOD
Më shumë
::| AFORIZMA
Më shumë
::| GOSSIPE
Më shumë
::| SPORT
Më shumë
 
  
Gjithë lajmet
 
STABILITETI I BALLKANIT MVARET NGA ZHVILLIMI EKONOMIK I RAJONIT DHE MARRËDHËNIET E MIRA FQINJËSORE
Koment nga SKËNDER MULLIQI

E Martë, 08.19.2014, 07:56am

REAGIME PËR SKANDALIN E SARANDËS - ËSHTË VETËM MAJA E AJSBERGUT, KJO ËSHTË MASIVE, KËRKOHEN O PARA O FAVORE SEKSUALE, MORALITETI KA MARRË FUND NË SHQIPËRI

E Martë, 08.19.2014, 07:49am

PAPA FRANÇESKU - JA DY ARSYET PSE DO TË SHKOJ NË SHQIPËRI

E Martë, 08.19.2014, 07:41am
Papa Françesku u ka treguar gazetarëve gjatë rrugës së kthimit nga Koreja e Jugut, në avionin e linjës Seul-Romë, 2 arsyet e rëndësishme për të cilat do të vizitojë Shqipërinë:
ARDHMËRIA DIGITALE E GJERMANISË

E Hënë, 08.18.2014, 08:11pm

Histori Çfarë ka ndodhur më 18 gusht?*****
E Hënë, 08.18.2014, 08:05pm

PAPA FRANÇESKU - JEMI NË LUFTËN E TRETË BOTËRORE

E Hënë, 08.18.2014, 07:48pm

Voal-online.ch - Papa Françesku është në rrugën e kthimit nga udhëtimi që realizoi në Korenë e Jugut. Nga

Bisedë për Kadarenë në Radio ABC- Australia
DUKE PËRKTHYER ISMAIL KADARENË

E Hënë, 08.18.2014, 06:11pm

GUVERNATORI DËRGON GARDËN KOMBËTARE NË FERGUSON

E Hënë, 08.18.2014, 06:02pm

OFERTA NË BISEDIMET PALESTINEZO-IZRAELITE NË KAJRO

E Hënë, 08.18.2014, 05:56pm

NIS PUNIMET SEMINARI NDËRKOMBËTAR PËR GJUHËN, LETËRSINË DHE KULTURËN SHQIPTARE

E Hënë, 08.18.2014, 05:51pm

  » ZËRI I AMERIKËS - LDK, AAK DHE NISMA PËR KOSOVËN - DUAN QEVERI PA PDK-në
  » KFOR: SHKOJNË UKRAINASIT - SHTOHEN HUNGAREZËT
  » KËNGËNga JUAN RAMON JIMENEZ
  » ASSANGE MUND TË DALË NGA AMBASADA E EKUADORIT
  » JAHJAGA - KOSOVA NUK ËSHTË VETËM NË LUFTËN KUNDËR RADIKALIZMIT
  » RRËFEHET ELVIRA GEGA - VIDEON E REGJISTROVA MË 14 GUSHT, CANE ENDE NË DETYRË
  » SPIUNAZH MES MIQSH
  » FUNDI I FJALORIT ENCIKLOPEDIK BROCKHAUS
  » Wall Street Journal - NATO PËR NJË BOTË TË RREZIKSHME
  » PELE MARTOHET PËR HERË TË TRETË NË MOSHËN 73 VJEÇARE 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Qershor 2024  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
 
::| Hot News
KLIKONI NË WWW.VOAL.CH - ZËRIN E SHQIPTARËVE NË NJË DIZAJN TË RI - WWW.VOAL.CH  -  VOAL
80 TË RINJ AMERIKANË E MBAJTËN PARA KUVENDIT KONCERTIN ME KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
80 AMERIKANË KËNDOJNË SOT PARA KUVENDIT TË SHQIPËRISË KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
PROTESTA SOT NË SHKUP - TË DORËHIQET QEVERIA NË TËRËSI
NËNKRYETARI I PARLAMENTIT EVROPIAN KËRKON DORËHEQJEN E GRUEVSKIT
DEPARTAMENTI AMERIKAN I SHTETIT - NDJEKIM NGA AFËR SITUATËN NË MAQEDONI
MAQEDONIA NGRE TRIDHJETË AKUZA PËR TERRORIZËM
LUBOMIR FËRÇKOSKI - QEVERIA NË SHKUP PO NXIT TENSIONET NDËRETNIKEFërçkoski - Konflikti në Maqedoni s'ka të bëjë me “Shqipërinë e Madhe”
MANIFESTIM SPONTAN NË TIRANË 'KUMANOVË NUK JE VETËM'
MUSTAFA - 700 SHQIPTARË NGA MAQEDONIA JANË ZHVENDOSUR NË PRESHEVË

 
VOAL
[Shko lart]