E Djelë, 06.23.2024, 03:43pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
::| LAJMI I FUNDIT
Më shumë
::| OPINONE-EDITORIALE
Më shumë
::| ZVICRA
Më shumë
::| INTERVISTË-PRESS
Më shumë
::| SHQIPTARËT
Më shumë
::| LAJME NDËRKOMBËTARE
Më shumë
::| POLITIKË
Më shumë
::| DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
Më shumë
::| PERSONAZH
Më shumë
::| ART KULTURË
Më shumë
::| DOSSIER
Më shumë
::| KËNDI I SHKRIMTARIT
Më shumë
::| HOLLYWOOD
Më shumë
::| AFORIZMA
Më shumë
::| GOSSIPE
Më shumë
::| SPORT
Më shumë
 
  
Gjithë lajmet
 
KËNAQËSIA ESTETIKE QË TË JEP POEZIA E POETIT TË TALENTUAR PËRPARIM HYSI
Nga Prof. dr. ESHREF YMERI

E Hënë, 08.18.2014, 01:56pm

JAKUP KRASNIQI - KOSOVA S'KA NEVOJË PËR LIDERË QË DEKLAROHEN PROPERËNDIMORE E SILLEN SI FUNDAMENTALISTË

E Hënë, 08.18.2014, 01:50pm

RROK NIKÇI SI NJË YLL, ISHE BURRË I LARTË, MBETE NJERI I MIRË
Epikë nga RAMIZ LUSHAJ

E Hënë, 08.18.2014, 12:12pm

PAPA FRANÇESKU TË RINJVE: "WAKE UP" - ZGJOHUNI!

E Hënë, 08.18.2014, 11:27am
“T’i themi ‘jo’ ekonomisë së mënjanimit, ‘jo’ ekonomisë së egoizmit, ‘jo’ frymës së materializmit. Jo, jo, jo! Rini zgjoju!
VDES SOPRANOJA LICIA ALBANESE NË MOSHËN 105 VJEÇARE

E Hënë, 08.18.2014, 09:36am

ADNAN JANUZAJ - E NDJEJ PRESIONIN QË MË JEP FANELLA E TË MADHIT GIGS

E Hënë, 08.18.2014, 09:26am

SHKËLZEN GASHI SHËNON SËRISH PËR BAZELIN - 4 GOLA NË 6 NDESHJE

E Hënë, 08.18.2014, 09:20am

PËRSËRI PROTESTA NË FERGUSON

E Hënë, 08.18.2014, 08:48am

Histori - Çfarë ka ndodhur më 17 gusht?
E Hënë, 08.18.2014, 08:44am

REFORMA ORIGJINALE E KRYEMINISTRIT RAMA
Domosdoshmëria e një revanshi femëror në zyrat e partisë dhe të shtetit
Nga SKËNDER BUÇPAPAJ

E Hënë, 08.18.2014, 08:25am
Mendoj se tashmë e kemi kuptuar të gjithë reformën tejet origjinale të kryeministrit Edi Rama - zgjedhjen dhe

  » KEEP CALM AND SHKARKO FULLANIN - VAZHDON FIRMOSJA E PETICIONIT PËR SHKARKIMIN E FULLANIT - QYTETAR I SHQIPËRISË SHKO FIRMOS EDHE TI! (Fotoreportazh)
  » PARE E DASHNORE 14 VJEÇENga REXHEP SHAHU
  » MESILA DODA - KOKËDHIMA TË DORËHIQET, NËSE KA TENTUAR TA MBYLLË ÇËSHTJEN
  » GRUAJA E SKANDALIT TË SARANDËS - KAM FRIKË, SHOH PRANË BANESËS SIME PERSONA QË NUK I NJOH
  » TË ENJTEN RAMA IU PËRGJIGJET PYETJEVE TË QYTETARËVE NË TWITTER DHE FACEBOOK
  » FEDERER ARRIN KUOTËN TETËDHJETË TË TITUJVE ATPTriumfon në Cincinnati kundër Ferrerit
  » KOSOVA E MBYLL MË TEJ TREGUN NDAJ MALLRAVE TË SHQIPËRISË
  » AGUILERA KA LINDUR NJË VAJZË
  » SHBA - URDHËROHET AUTOPSIA E ADOLESHENTIT TË VRARË
  » ZËRI I AMERIKËS - SHQIPËRI, POLEMIKA POLITIKE PËR SKANDALIN E FAVOREVE SEKSUALE 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Qershor 2024  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
 
::| Hot News
KLIKONI NË WWW.VOAL.CH - ZËRIN E SHQIPTARËVE NË NJË DIZAJN TË RI - WWW.VOAL.CH  -  VOAL
80 TË RINJ AMERIKANË E MBAJTËN PARA KUVENDIT KONCERTIN ME KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
80 AMERIKANË KËNDOJNË SOT PARA KUVENDIT TË SHQIPËRISË KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
PROTESTA SOT NË SHKUP - TË DORËHIQET QEVERIA NË TËRËSI
NËNKRYETARI I PARLAMENTIT EVROPIAN KËRKON DORËHEQJEN E GRUEVSKIT
DEPARTAMENTI AMERIKAN I SHTETIT - NDJEKIM NGA AFËR SITUATËN NË MAQEDONI
MAQEDONIA NGRE TRIDHJETË AKUZA PËR TERRORIZËM
LUBOMIR FËRÇKOSKI - QEVERIA NË SHKUP PO NXIT TENSIONET NDËRETNIKEFërçkoski - Konflikti në Maqedoni s'ka të bëjë me “Shqipërinë e Madhe”
MANIFESTIM SPONTAN NË TIRANË 'KUMANOVË NUK JE VETËM'
MUSTAFA - 700 SHQIPTARË NGA MAQEDONIA JANË ZHVENDOSUR NË PRESHEVË

 
VOAL
[Shko lart]