E Premte, 05.24.2024, 05:29am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
::| LAJMI I FUNDIT
Më shumë
::| OPINONE-EDITORIALE
Më shumë
::| ZVICRA
Më shumë
::| INTERVISTË-PRESS
Më shumë
::| SHQIPTARËT
Më shumë
::| LAJME NDËRKOMBËTARE
Më shumë
::| POLITIKË
Më shumë
::| DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
Më shumë
::| PERSONAZH
Më shumë
::| ART KULTURË
Më shumë
::| DOSSIER
Më shumë
::| KËNDI I SHKRIMTARIT
Më shumë
::| HOLLYWOOD
Më shumë
::| AFORIZMA
Më shumë
::| GOSSIPE
Më shumë
::| SPORT
Më shumë
 
  
Gjithë lajmet
 
DIGJET ONUFRI
Esé nga ROLAND GJOZA

E Djelë, 08.17.2014, 09:01am

Express - Analisti komenton arrestimet e 40 shqiptarëve të Kosovës
FATOS LUBONJA - LIND PYETJA: PSE ËSHTË ZBEHUR KAQ SHUMË DHE KAQ SHPEJT, NË FAVOR TË NDJENJAVE FETARE MBINACIONALE, ENTUZIAZMI NACIONALIST I SHQIPTARËVE?

E Djelë, 08.17.2014, 08:38am

PRITJA
Poezi nga BESIM BOKSHI (1932-2014)

E Djelë, 08.17.2014, 08:02am

NDËRRON JETË AKADEMIK BESIM BOKSHI - ISH KRYETAR I AKADEMISË SË SHKENCAVE

E Djelë, 08.17.2014, 07:52am

LIBRAZHD - IDAJET BALLIU SHKON SI STUDENT NË ARABINË SAUDITE, VRITET SI XHIHADIST NË SIRI, FAMILJA E TIJ NË KUSHTE TË MJERUESHME

E Djelë, 08.17.2014, 07:45am

DISKRIMINIMI POZITIV

E Djelë, 08.17.2014, 07:40am
Shtatë ditë para shpalljes së Pavarësisë së Kosovës, kryeministri Hashim Thaçi për ta fituar përkrahjen e serbëve ndaj shtetit që po lindte ishte përkujdesur të merrte udhë për në Rubovc të Lipjanit, me ç’rast fermerit serb, Slavisha Slavkoviq, ia kishte dhuruar një traktor
MERCENARËT, EKSTREMISTËT - EKSPORTI MË I MADH NGA ISH JUGOSLLAVIA

E Djelë, 08.17.2014, 07:34am

SHBA - PËRLESHJE MES POLICISË DHE PROTESTUESVE NË FERGUSON

E Djelë, 08.17.2014, 07:29am

GUVERNATORI I TEKSASIT PADITET PËR ABUZIM PUSHTETI

E Djelë, 08.17.2014, 07:26am

GJYKATËSI
Nga RABINDRANAT TAGORE

E Djelë, 08.17.2014, 07:22am
Thoni për të çfarë të dëshironi, por unë i njoh dobësitë
e fëmijës tim.

Nuk e dua pse është i mirë, por sepse është i vogli im
  » ARRESTIMET NË KOSOVË NUK I PREKËN BOSËT DHE NXITËSIT RADIKALË TË TERRORIZMIT!Opinion nga ASLLAN DIBRANI
  » SKANDALI I PEDOFILISË, AGRON CANE PARA ARRESTIT - KOT MË DENONCON, UNË NUK DËNOHEM
  » VJEDHJA E BANKËS - PROKURORIA DO TË MARRË NË PYETJE ZËVENDËSGUVERNATOREN ELISABETA GJONI
  » UDHËHEQËSIT FETARË NË KOSOVË - BASHKË KUNDËR DHUNËS
  » GERALDINA, MBRETËRESHA QË SOLLI TË BUKURËN TE SHQIPTARËT - BASHKËBISEDIM ME PRINCIN LEKA IINga MONIKA SHOSHORI STAFA
  » PO KTHEHEJ NË GJERMANI PAS PUSHIMEVE NË KOSOVË - MËRGIMTARI SHQIPTAR PLAÇKITET DHE RRIHET NË SERBI
  » ALAIN BERSET - ZVICRA E PESTË PËR NE ËSHTË SHUMË E RËNDËSISHME, ZVICERANËT NË BOTË JANË AMBASADORËT TANËBerset - 750 000 zviceranët që jetojnë nëpër botë janë ambasadorët më të rëndësishëm të vendit tonë
  » Histori - Çfarë ka ndodhur më 16 gusht?
  » Histori - Çfarë ka ndodhur më 15 gusht?
  » Histori - Çfarë ka ndodhur më 14 gusht? 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Maj 2024  
D H M M E P S
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
 
::| Hot News
KLIKONI NË WWW.VOAL.CH - ZËRIN E SHQIPTARËVE NË NJË DIZAJN TË RI - WWW.VOAL.CH  -  VOAL
80 TË RINJ AMERIKANË E MBAJTËN PARA KUVENDIT KONCERTIN ME KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
80 AMERIKANË KËNDOJNË SOT PARA KUVENDIT TË SHQIPËRISË KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
PROTESTA SOT NË SHKUP - TË DORËHIQET QEVERIA NË TËRËSI
NËNKRYETARI I PARLAMENTIT EVROPIAN KËRKON DORËHEQJEN E GRUEVSKIT
DEPARTAMENTI AMERIKAN I SHTETIT - NDJEKIM NGA AFËR SITUATËN NË MAQEDONI
MAQEDONIA NGRE TRIDHJETË AKUZA PËR TERRORIZËM
LUBOMIR FËRÇKOSKI - QEVERIA NË SHKUP PO NXIT TENSIONET NDËRETNIKEFërçkoski - Konflikti në Maqedoni s'ka të bëjë me “Shqipërinë e Madhe”
MANIFESTIM SPONTAN NË TIRANË 'KUMANOVË NUK JE VETËM'
MUSTAFA - 700 SHQIPTARË NGA MAQEDONIA JANË ZHVENDOSUR NË PRESHEVË

 
VOAL
[Shko lart]