E Hënë, 07.15.2024, 05:32am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
::| LAJMI I FUNDIT
Më shumë
::| OPINONE-EDITORIALE
Më shumë
::| ZVICRA
Më shumë
::| INTERVISTË-PRESS
Më shumë
::| SHQIPTARËT
Më shumë
::| LAJME NDËRKOMBËTARE
Më shumë
::| POLITIKË
Më shumë
::| DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
Më shumë
::| PERSONAZH
Më shumë
::| ART KULTURË
Më shumë
::| DOSSIER
Më shumë
::| KËNDI I SHKRIMTARIT
Më shumë
::| HOLLYWOOD
Më shumë
::| AFORIZMA
Më shumë
::| GOSSIPE
Më shumë
::| SPORT
Më shumë
 
  
Gjithë lajmet
 
NJË I PLAGOSUR, SHTATË TË ARRESTUAR NË FERGUSON

E Djelë, 08.17.2014, 03:49pm

KATERQIND GODITJET E DJALLIT
Nga JACQUES PREVERT

E Djelë, 08.17.2014, 03:45pm
Perdja poshtë u lëshua
Orkestra luan një muzikë keqdashëse
Të madhen arie të Demonologjisë
Pastaj goditja e katërt
REUTERS - FILMI KOSOVAR, PRETENDENT I ÇMIMIT KRYESOR NË SARAJEVË

E Djelë, 08.17.2014, 03:33pm

SYTË BLU TË DETIT
Cikël poetik nga VILHELME VRANARI HAXHIRAJ

E Djelë, 08.17.2014, 03:18pm

ARREST SHTËPIAK PËR QAZIMIN DHE KABASHIN

E Djelë, 08.17.2014, 02:55pm

NË GJURMËT E ANALIZËS SË KOLONELIT DILAVER GOXHAJ
Nga Prof. dr. ESHREF YMERI

E Djelë, 08.17.2014, 02:46pm
Në mëngjesin e 14 gushtit, bie zilja e telefonit. Një miku im i vjetër nga Vlora, që nga koha kur ishim nxënës


PËRSHKALLËZOHET GJENDJA NË UKRAINËN LINDORE - KIEVI KËRKON NDIHMË USHTARAKE NGA BE DHE NATO

E Djelë, 08.17.2014, 02:12pm

ZHDUKET ARTISTI UKRAINAS PASI U TALL ME SEPARATISTËT

E Djelë, 08.17.2014, 12:27pm

MADONNA FESTON DITËLINDJEN ME DJALIN E SAJ TË ADOPTUAR

E Djelë, 08.17.2014, 12:23pm

LUBONJA: SI MË KËRCËNUAN PËR FIRMAT NDAJ FULLANIT

E Djelë, 08.17.2014, 12:09pm
U konsideruar "Armike e popullit" dhe "mike e borgjezëve" sa kohë qendroi diktatura. Babai i saj u arrestua më 1974. Pastaj u arrestua xhaxhai, dhe pak më vonë djali i xhaxhait dhe burri i hallës, duke bërë së bashku dhjetra vite burg. Vetëm Fatos Lubonja, djali i xhaxhait të saj është i gjallë nga të katërt. Jeta e Ajtangës kalvar i vërtetë. Që kur ka ardhur "demokracia", ajo vazhdon të jetë e pastrehë dhe jeton në një dhomë në qytetin Studenti.
  » EKLIPSI I DYSHUARNga ADEM ZAPLLUZHA
  » PRESIDENTJA JAHJAGA - HUMBJA E AKADEMIK BESIM BOKSHIT, HUMBJE E MADHE PËR MBARË KULTURËN, GJUHËN SHQIPE, KOSOVËN NË PËRGJITHËSI
  » ANDREA BLATTMAN - VETËM USHQIME ZVICERANE USHTARËVE
  » TURQIA NË SHËNJESTËR TË BND?
  » SËRISH PËRLESHJE MES POLICISË DHE PROTESTUESVE NË FERGUSON
  » HAJDUTËT 'ME DUAR TË PASTRA'Nga MIMOZA DAJÇI
  » E!News - JENNIFER LAWRENCE LIDHET ME CHRIS MARTIN
  » HAMDAN - IZRAELI TË PRANOJË KËRKESAT OSE TË PËRBALLET ME LUFTË TË GJATË
  » SHBA - DËNOHEN VRASËSIT E TURISTES GJERMANE
  » 'LEOPARDIN E ARTË' E MERR REGJISORI LAV DIAZJuria vendos të vlerësojë filmin "Mula Sa Kung Ano Ang Noon" (Nga çfarë ishte dikur) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
 
::| Hot News
KLIKONI NË WWW.VOAL.CH - ZËRIN E SHQIPTARËVE NË NJË DIZAJN TË RI - WWW.VOAL.CH  -  VOAL
80 TË RINJ AMERIKANË E MBAJTËN PARA KUVENDIT KONCERTIN ME KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
80 AMERIKANË KËNDOJNË SOT PARA KUVENDIT TË SHQIPËRISË KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
PROTESTA SOT NË SHKUP - TË DORËHIQET QEVERIA NË TËRËSI
NËNKRYETARI I PARLAMENTIT EVROPIAN KËRKON DORËHEQJEN E GRUEVSKIT
DEPARTAMENTI AMERIKAN I SHTETIT - NDJEKIM NGA AFËR SITUATËN NË MAQEDONI
MAQEDONIA NGRE TRIDHJETË AKUZA PËR TERRORIZËM
LUBOMIR FËRÇKOSKI - QEVERIA NË SHKUP PO NXIT TENSIONET NDËRETNIKEFërçkoski - Konflikti në Maqedoni s'ka të bëjë me “Shqipërinë e Madhe”
MANIFESTIM SPONTAN NË TIRANË 'KUMANOVË NUK JE VETËM'
MUSTAFA - 700 SHQIPTARË NGA MAQEDONIA JANË ZHVENDOSUR NË PRESHEVË

 
VOAL
[Shko lart]