E Shtunë, 06.15.2024, 02:26pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
::| LAJMI I FUNDIT
Më shumë
::| OPINONE-EDITORIALE
Më shumë
::| ZVICRA
Më shumë
::| INTERVISTË-PRESS
Më shumë
::| SHQIPTARËT
Më shumë
::| LAJME NDËRKOMBËTARE
Më shumë
::| POLITIKË
Më shumë
::| DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
Më shumë
::| PERSONAZH
Më shumë
::| ART KULTURË
Më shumë
::| DOSSIER
Më shumë
::| KËNDI I SHKRIMTARIT
Më shumë
::| HOLLYWOOD
Më shumë
::| AFORIZMA
Më shumë
::| GOSSIPE
Më shumë
::| SPORT
Më shumë
 
  
Gjithë lajmet
 
VAN NUK E VOTON GJYKATËN SPECIALE
“Vetëvendosja”, AAK-ja dhe “Nisma për Kosovën” do të votojnë kundër themelimit të kësaj Gjykate

E Hënë, 01.05.2015, 08:36am
Gjykata Speciale që pritet të merret ekskluzivisht me krimet e supozuara të luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës nuk do të funksionalizohet as në janar, me gjithë kërkesën emergjente nga ndërkombëtarët
TREGTIA E SHBA ME KUBËN - PËRJETIMET E EMIGRANTËVE KUBANË

E Hënë, 01.05.2015, 08:33am

ORGANIZATA 'HOPE & PEACE' ME SELI NË NEW YORK MBËSHTET LIGJIN E PARAQITUR NGA DEPUTETËT DODA DHE IDRIZI
E Hënë, 01.05.2015, 08:15am

ARRESTOHET BANDA NGA SHQIPËRIA QË PASTRONTE PARA NË LONDËR

E Djelë, 01.04.2015, 11:15pm

IZRAELI NDËRMERR MASA NDËSHKUESE NDAJ PALESTINEZËVE

E Djelë, 01.04.2015, 11:10pm

DER SPIEGEL - MERKEL E GATSHME TË LEJOJË GREQINË TË DALË NGA ZONA EURO

E Djelë, 01.04.2015, 11:04pm

PSE ISA MUSTAFA NUK BËRI HOMAZHE TEK VARRI I TAHIR ZEMAJT
E Djelë, 01.04.2015, 07:32pm

MODA 'LAKURIQ'
Prozë nga QERIM SKËNDERAJ

E Djelë, 01.04.2015, 07:26pm

PËRDHUNIMET NË AMERIKË

E Djelë, 01.04.2015, 06:18pm

DITËT
Nga GJIN GJONPALI

E Djelë, 01.04.2015, 06:12pm
Ne iu kërkojmë ditëve lumturi,
Ato na e falin sipas mënyrës së tyre,
E ne lumturohemi deri në shtat qiej
  » BORA BLLOKON MAQEDONINË PERËNDIMORE
  » PRESIDENTI OBAMA KTHEHET NGA PUSHIMET
  » REGA - 400 FLUTURIME SHPËTIMI NGA 24 DHJETORI DERI MË 4 JANARTri të katërtat e ndërhyrjeve kanë ndodhur në male
  » KOLONA AUTOMJETESH NË MERDAR DHE TEK DHEU I BARDHË
  » 2014 - SPORTET DHE DIKTATORËT
  » VUÇIQ EMËRON KRYETARIN E SHTËRPCËS KRYETAR ILEGAL TË SAJ
  » KOLINDA GRABAR KITAROVIC PRESIDENTJA E ARDHME E KROACISË? Ajo është e para grua Asistente e Sekretarit të Përgjithshëm të NATO-s
  » VRASËSIT E TAHIR ZEMAJT ME SIGURI ISHIN SHQIPTAR DHE PA DYSHIM ISHIN DORË E HUAJNga HARRY BAJRAKTARI
  » 2014 - VITI KUR MEDIAT E PËRKRAHURA NGA KREMLINI U GLOBALIZUANNga GLENN KATES
  » Radio Evropa e Lirë, ARIAN ZEKA - 2014 ISHTE VIT PLOTËSISHT I DËSHTUAR NË ASPEKTIN EKONOMIK DHE TË MIRËQENIES SOCIALE (Intervistë) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Qershor 2024  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
 
::| Hot News
KLIKONI NË WWW.VOAL.CH - ZËRIN E SHQIPTARËVE NË NJË DIZAJN TË RI - WWW.VOAL.CH  -  VOAL
80 TË RINJ AMERIKANË E MBAJTËN PARA KUVENDIT KONCERTIN ME KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
80 AMERIKANË KËNDOJNË SOT PARA KUVENDIT TË SHQIPËRISË KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
PROTESTA SOT NË SHKUP - TË DORËHIQET QEVERIA NË TËRËSI
NËNKRYETARI I PARLAMENTIT EVROPIAN KËRKON DORËHEQJEN E GRUEVSKIT
DEPARTAMENTI AMERIKAN I SHTETIT - NDJEKIM NGA AFËR SITUATËN NË MAQEDONI
MAQEDONIA NGRE TRIDHJETË AKUZA PËR TERRORIZËM
LUBOMIR FËRÇKOSKI - QEVERIA NË SHKUP PO NXIT TENSIONET NDËRETNIKEFërçkoski - Konflikti në Maqedoni s'ka të bëjë me “Shqipërinë e Madhe”
MANIFESTIM SPONTAN NË TIRANË 'KUMANOVË NUK JE VETËM'
MUSTAFA - 700 SHQIPTARË NGA MAQEDONIA JANË ZHVENDOSUR NË PRESHEVË

 
VOAL
[Shko lart]