E Mërkurë, 06.19.2024, 02:04am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
::| LAJMI I FUNDIT
Më shumë
::| OPINONE-EDITORIALE
Më shumë
::| ZVICRA
Më shumë
::| INTERVISTË-PRESS
Më shumë
::| SHQIPTARËT
Më shumë
::| LAJME NDËRKOMBËTARE
Më shumë
::| POLITIKË
Më shumë
::| DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
Më shumë
::| PERSONAZH
Më shumë
::| ART KULTURË
Më shumë
::| DOSSIER
Më shumë
::| KËNDI I SHKRIMTARIT
Më shumë
::| HOLLYWOOD
Më shumë
::| AFORIZMA
Më shumë
::| GOSSIPE
Më shumë
::| SPORT
Më shumë
 
  
Gjithë lajmet
 
'TERRORISTI' KISHTE HYRË TRI HERË NË KOSOVË ME EKSPLOZIV

E Mërkurë, 01.07.2015, 10:44am

NOCIONI 'ISLAMI TRADICIONAL'
Nga OSMAN MUSLIU

E Mërkurë, 01.07.2015, 10:40am

ERDOGAN - ËSHTË KOHA QË EVROPA TA LUFTOJË ISLAMOFOBINË

E Mërkurë, 01.07.2015, 10:36am

ARBEN BAJRAKTARAJ NOMINOHET PËR AKTORIN MË TË MIRË NË FESTIVALIN AMERIKAN

E Mërkurë, 01.07.2015, 10:32am

GJYKATA SPECIALE MUND TË PRISHË UNITETIN E KOALICIONIT PDK-LDK

E Mërkurë, 01.07.2015, 10:15am

SERBIA I PROPOZON BRUKSELIT - STATUSI PËRFUNDIMTAR I KOSOVËS TË JETË NDËRMJET TIROLIT JUGOR DHE REPUBLIKA SRPSKA

E Mërkurë, 01.07.2015, 10:09am
Deri në fund të kësaj jave kryetari Tomislav Nikoliq dhe kryeministri Aleksandar Vuçiq do të fillojnë konsultimet zyrtare rreth hartimit të propozimit të, siç thonë ata, zgjidhjes përfundimtare të statusit për Kosovën
FATOS LUBONJA - 'RILINDJA' E RAMËS KATASTROFË, NJËSOJ SI 'SHQIPËRIA PO NDRYSHON' E BERISHËS

E Mërkurë, 01.07.2015, 10:03am

TOMSONI DHE KUÇEDRA
Poezi nga FAN NOLI (6 janar 1882 - 13 mars 1968)

E Mërkurë, 01.07.2015, 09:54am

ENKEL DEMI LARGOHET NGA ORA NEWS

E Mërkurë, 01.07.2015, 09:49am

QEVERI E STËRKEQUR!
Nga FLORIM ZEQA

E Mërkurë, 01.07.2015, 09:42am

  » KOLEKSIONI I ALBERT KAN - SHQIPËRIA ME NGJYRA, 1913
  » ZVICRA KA PAGAT MË TË LARTA NË EVROPË - SI BRUTO EDHE NETO
  » ÇIFTI BUSH FESTOI 70 VJETORIN E MARTESËS
  » SUKSESET E MUNDSHME TË QEVERISË DO T'I PËRSHKRUHEN THAÇIT, KURSE MUSTAFËS DËSHTIMETAnalizë nga SKËNDER MULLIQI
  » 13 REPUBLIKANËT QË GAROJNË PËR NË SHTËPINË E BARDHË MË 2016
  » FAMILJA BUSH - PORTRETI I NJË PRESIDENTI NGA DJALI I TIJ PRESIDENTNga FRANK SHKRELI
  » SOT MBLIDHET KONGRESI I RI AMERIKAN
  » VLERA E JANUZAJT 25 MILIONË EURO - ËSHTË MES 100 LOJTARËVE MË ME VLERË NË BOTË
  » NJË SHQIPTAR I KOSOVËS VDES NGA ACARI NË HUNGARI
  » POEZI E FRYMËZIMIT TË PANDALSHËM, NË DRITËN DHE TISIN E GËZIMIT TË PAFAJSHËM DHE TRISHTIMIT TË BUKURNë prag të 70 vjetorit të poetit të shquar Ndoc (Anton) PaplekajPërgatiti: LULZIM LOGU 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Qershor 2024  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
 
::| Hot News
KLIKONI NË WWW.VOAL.CH - ZËRIN E SHQIPTARËVE NË NJË DIZAJN TË RI - WWW.VOAL.CH  -  VOAL
80 TË RINJ AMERIKANË E MBAJTËN PARA KUVENDIT KONCERTIN ME KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
80 AMERIKANË KËNDOJNË SOT PARA KUVENDIT TË SHQIPËRISË KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
PROTESTA SOT NË SHKUP - TË DORËHIQET QEVERIA NË TËRËSI
NËNKRYETARI I PARLAMENTIT EVROPIAN KËRKON DORËHEQJEN E GRUEVSKIT
DEPARTAMENTI AMERIKAN I SHTETIT - NDJEKIM NGA AFËR SITUATËN NË MAQEDONI
MAQEDONIA NGRE TRIDHJETË AKUZA PËR TERRORIZËM
LUBOMIR FËRÇKOSKI - QEVERIA NË SHKUP PO NXIT TENSIONET NDËRETNIKEFërçkoski - Konflikti në Maqedoni s'ka të bëjë me “Shqipërinë e Madhe”
MANIFESTIM SPONTAN NË TIRANË 'KUMANOVË NUK JE VETËM'
MUSTAFA - 700 SHQIPTARË NGA MAQEDONIA JANË ZHVENDOSUR NË PRESHEVË

 
VOAL
[Shko lart]