E Mërkurë, 07.17.2024, 04:44pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
PERSONAZH
 
HILLARY CLINTON GËZON MBËSHTETJE TË LARTË

E Enjte, 05.14.2015, 11:28am
KËNGËTARJA BRITANIKE E SHTYN UDHËTIMIN NË HAPËSIRË

E Enjte, 05.14.2015, 08:36am

GRUAJA E SCHUMACHERIT SHET NJË AEROPLAN DHE NJË SHTËPI PUSHIMI TË FAMILJES

E Shtunë, 05.09.2015, 05:30pm

PELE SËRISH NË SPITAL - BRAZILI NË ANKTH

E Premte, 05.08.2015, 02:24pm

PUTIN GËNJEN PËR TË KALUARËN - ZBULOHET NËNA E VËRTETË

E Premte, 05.08.2015, 12:04pm

LIROHET KHADR - DIKUR I BURGOSURI MË I RI NË GUANTANAMO

E Enjte, 05.07.2015, 07:27pm
HETUESIT - LUBITZ KISHTE BËRË PROVA PËR RRËZIMIN E AVIONIT

E Mërkurë, 05.06.2015, 07:44pm

GARLAND I TEKSASIT - PROVOKUESJA GELLER DHE FAMA E SAJ

E Martë, 05.05.2015, 06:03pm

SHBA - EMRA TË RINJ NË GARËN PRESIDENCIALE

E Hënë, 05.04.2015, 09:05pm

CHARLOTTE ELIZABETH DIANA - EMRI I PRINCESHËS SË POSALINDUR

E Hënë, 05.04.2015, 05:09pm

  » LE PEN IA NDALON BABAIT TË SAJ DEKLARATAT NË PUBLIK
  » MAKIAVELI - AI QË E ÇLIROI POLITIKËN NGA BARRA E MORALITNga ALBERT VATA
  » MYNIH - NDAHET NGA JETA BALERINA MAYA PLISETSKAYA
  » DUKESHA E KEMBRIXHIT LINDI VAJZË
  » AUSTRIA NUK E EKSTRADON NË SHBA MILIRDERIN UKRAINAS
  » VJENË - MUSAJEV DEKLAROHET I PAFAJSHËM
  » SENATORI REPUBLIKAN RUBIO HYN NË GARËN PRESIDENCIALE
  » HILLARY CLINTON - KATËR VJET SEKRETARE, VIZITOI 112 SHTETE, UDHËTOI 1,6 MILIONË KILOMETRA (Fotogaleri)
  » LE PEN - VAJZA IME PO HEDH NË ERË FRONTIN NACIONAL
  » KUSH JANË GRATË QË I BASHKOHEN IS-it DHE PSE?Si të bëhesh "grua e mirë" për Shtetin Islamik? 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
 
Lajme Aktuale

Poetesha që ka zgjedhur Obama

 
VOAL
[Shko lart]