E Djelë, 03.03.2024, 01:17pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
::| LAJMI I FUNDIT
Më shumë
::| OPINONE-EDITORIALE
Më shumë
::| ZVICRA
Më shumë
::| INTERVISTË-PRESS
Më shumë
::| SHQIPTARËT
Më shumë
::| LAJME NDËRKOMBËTARE
Më shumë
::| POLITIKË
Më shumë
::| DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
Më shumë
::| PERSONAZH
Më shumë
::| ART KULTURË
Më shumë
::| DOSSIER
Më shumë
::| KËNDI I SHKRIMTARIT
Më shumë
::| HOLLYWOOD
Më shumë
::| AFORIZMA
Më shumë
::| GOSSIPE
Më shumë
::| SPORT
Më shumë
 
  
Gjithë lajmet
 
NË PARIS VRITET LIRIA E SHTYPIT
Nga FRANK SHKRELI

E Enjte, 01.08.2015, 10:38pm
Të mërkurën në Paris të Francës, terroristë të maskuar sulmuan kryeqëndrën e revistës satirike Charlie


LE MONDE: NGA LIMA NË TIRANË MBËSHTETJE PËR 11 SHTATORIN E FRANCËS
E Enjte, 01.08.2015, 07:01pm

CHARLIE HEBDI - HISTORIK KUNDËRTHËNIESH

E Enjte, 01.08.2015, 06:55pm

80 VJETORI I LINDJES SË LEGJENDËS SË MUZIKËS ELVIS PRESLEY

E Enjte, 01.08.2015, 06:31pm

UDHËHEQËS BOTËRORË DHE MBËSHTETËS TË FJALËS SË LIRË NË MBARË GLOBIN DËNOJNË SULMIN NDAJ 'CHARLES HEBDO'

E Enjte, 01.08.2015, 06:25pm

SULMI NDAJ CHARLIE HEBDO - GAZETARËT MBAJNË MANIFESTIM ZIE NË BERNË, GJENEVË, ZYRIH

E Enjte, 01.08.2015, 04:54pm

BERNË - "Sindikata Zvicerane e Mediave SSM është e tronditur nga sulmi ndaj personelit dhe redaksisë së
CHARLIE HEBDO - GAZETARËT ZVICERANË NDEROJNË KOLEGËT E VRARË
Pas leximit të një mesazhi solidariteti u mbajt një minutë heshtje

E Enjte, 01.08.2015, 04:43pm

GJENEVË - Rreth 400 veta - kryesisht gazetarë - janë bashkuar sot në Gjenevë për t'iu bërë ndërime
Barometri diplomatik
BEOGRADI PO LUFTON PËR 'ANULIMIN' E PAVARËSISË SË KOSOVËS, KURSE PRISHTINA PËR 'NORMALIZIMIN' ME SERBINË!!!
Nga Prof. Dr. MEHDI HYSENI

E Enjte, 01.08.2015, 04:32pm
Derisa e ashtuquajtura politikë dhe “diplomaci e hollë” e hashim thaçëve “përbishton” me “elitën politike”


KOSOVË - SOLIDARIZIM ME VIKTIMAT E SULMIT NË PARIS Gazetarët në Kosovë mbajtën tubim në shenjë nderimi për viktimat e sulmit në Paris. Sulmin e dënoi edhe Bashkësia Islame e Kosovës

E Enjte, 01.08.2015, 04:26pm

CHARLIE HEBDO E MBËSHTETI KOSOVËN GJATË LUFTËS

E Enjte, 01.08.2015, 02:13pm

  » POLICI QË E VRANË NË RRUGË ISHTE MYSLIMANFjalët e fundit të policit francez para ekzekutimit:
  » CHARLIE HEBDO - KARIKATURISTËT U VRANË NË ZYRË, DËSHMIA E KOLEGES QË UA HAPI DERËN TERRORISTËVE
  » ROBERT QAFZEZI - U GODIT ZEMRA E PARISIT, M'U VRANË SHOKËT DHE MIQTË Artisti shqiptar që jeton prej 25 vitesh në Francë rrëfen ditën e tragjedisë. Simbolika e lagjes 11 dhe lidhjet me karikaturistët
  » SI E PASQYROI SHTYPI BOTËROR MASAKRËN NË CHARLIE HEDBO - Fotogaleri
  » Deutsche Welle - S'KA KOMPROMIS ME TERRORIZMIN!
  » FRANCA NË ZI KOMBËTARE - PËR HERË TË FUNDIT FRANCA KA MBAJTUR ZI KOMBËTARE PËR 11 SHTATORIN 2001
  » SHTATË TË ARRESTUAR NË FRANCË PAS SULMIT TË SË MËRKURËS
  » TERRORISTËT PËRDORËN TEKNIKA USHTARAKE PËR VRASJET NË PARIS
  » NE JEMI TË GJITHË CHARLIE ! - RRETH 100 MIJË FRANCEZË PROTESTOJNË KUNDËR TERRORIZMIT
  » KOSOVË - AGK E DËNON FUQISHËM VRASJEN E GAZETARËVE NË PARIS 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Mars 2024  
D H M M E P S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
 
::| Hot News
KLIKONI NË WWW.VOAL.CH - ZËRIN E SHQIPTARËVE NË NJË DIZAJN TË RI - WWW.VOAL.CH  -  VOAL
80 TË RINJ AMERIKANË E MBAJTËN PARA KUVENDIT KONCERTIN ME KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
80 AMERIKANË KËNDOJNË SOT PARA KUVENDIT TË SHQIPËRISË KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
PROTESTA SOT NË SHKUP - TË DORËHIQET QEVERIA NË TËRËSI
NËNKRYETARI I PARLAMENTIT EVROPIAN KËRKON DORËHEQJEN E GRUEVSKIT
DEPARTAMENTI AMERIKAN I SHTETIT - NDJEKIM NGA AFËR SITUATËN NË MAQEDONI
MAQEDONIA NGRE TRIDHJETË AKUZA PËR TERRORIZËM
LUBOMIR FËRÇKOSKI - QEVERIA NË SHKUP PO NXIT TENSIONET NDËRETNIKEFërçkoski - Konflikti në Maqedoni s'ka të bëjë me “Shqipërinë e Madhe”
MANIFESTIM SPONTAN NË TIRANË 'KUMANOVË NUK JE VETËM'
MUSTAFA - 700 SHQIPTARË NGA MAQEDONIA JANË ZHVENDOSUR NË PRESHEVË

 
VOAL
[Shko lart]