E Djelë, 03.03.2024, 02:45pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
::| LAJMI I FUNDIT
Më shumë
::| OPINONE-EDITORIALE
Më shumë
::| ZVICRA
Më shumë
::| INTERVISTË-PRESS
Më shumë
::| SHQIPTARËT
Më shumë
::| LAJME NDËRKOMBËTARE
Më shumë
::| POLITIKË
Më shumë
::| DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
Më shumë
::| PERSONAZH
Më shumë
::| ART KULTURË
Më shumë
::| DOSSIER
Më shumë
::| KËNDI I SHKRIMTARIT
Më shumë
::| HOLLYWOOD
Më shumë
::| AFORIZMA
Më shumë
::| GOSSIPE
Më shumë
::| SPORT
Më shumë
 
  
Gjithë lajmet
 
FRANCË - NJË I DYSHUAR PËR SULMIN TERRORIST I DORËZOHET POLICISË

E Enjte, 01.08.2015, 08:13am

OBAMA - SULMI MË VDEKJEPRURËS TERRORIST NË DY DEKADA NË FRANCË

E Enjte, 01.08.2015, 08:10am

IDENTIFIKOHEN TRE AUTORËT E SULMIT NDAJ 'CHARLIE HEBDO', DY PREJ TYRE FRANKOALGJERIANË

E Mërkurë, 01.07.2015, 10:29pm

OKB - 'SHTETI I PALESTINËS' ANËTAR I ICC PREJ PRILLIT

E Mërkurë, 01.07.2015, 10:23pm

Zëri i Amerikës, NISHANI - SHQIPTARËT DO TA FITOJNË LUFTËN KUNDËR KRIMIT TË ORGANIZUAR (Intervistë)

E Mërkurë, 01.07.2015, 07:52pm

ERË E VENDIT TIM MERRMA POEZINË
Nga EMIL ASDURIAN

E Mërkurë, 01.07.2015, 07:42pm

Merre rrëmbeje më mirë ti erë e vendit tim.
Më mirë ti që je në frymën e çdo vargu.

Ti që aromën i rrëmbeve detit tim
GJETHZHVESHJE E SHENJTË
Nga CESAR VALLEJO (1892-1938)

E Mërkurë, 01.07.2015, 07:31pm
Hënë! Kurorë koke në pafundësi
që hije të verdha vete e zvesh!
Kurorë e kuqe kur mendoi Krishti
ëmbëlsi tragjike esmeraldesh
JE SUIS CHARLIE - PARRULLA E SOLIDARITETIT NDAJ GAZETËS CHARLIE HEBDO MBUSH RRJETET SOCIALE DHE RRUGËT NË PARIS,BRUKSEL,LONDËR

E Mërkurë, 01.07.2015, 04:46pm
“Unë jam Charlie” – Kjo është parulla me të cilën qytetarët nga e gjithë bota, po organizohen në mitingje solidariteti me viktimat e revistës “Charlie Hebdo”, jo vetëm në Paris, por edhe në Berlin, Bruksel, Londër.
HOXHAJ - NDIKIMI RUS NË BALLKAN SHUMË HERË MË I FUQISHËM SE 10 VJET MË PARË

E Mërkurë, 01.07.2015, 04:22pm

OBAMA - DËNIM I FUQISHËM NDAJ SULMIT TERRORIST NË PARIS

E Mërkurë, 01.07.2015, 04:11pm

  » PËRPLASJA E BANDAVE NË SHQIPËRI
  » PARIS - SULM REVISTËS SATIRIKE, TË PAKTËN 12 TË VRARË
  » NGA CIKLI I SHKRIMEVE PËR ZVICRËN - PËR SHQIPËRINË NGA EKSPERIENCA ZVICERANE Nga ELIDA BUÇPAPAJ
  » Radio Evropa e Lirë, HARADINAJ - GJYKATA SPECIALE, E PADREJTË (Intervistë)
  » A DO TA PËRBALLONIM JETËN VETËM ME AJËR, UJË E DRITËVILHELME VRANARI HAXHIRAJ, fragmenti II nga romani 'Loja e mëkatit'
  » NJERIU I SHEKULLIT ALBERT AJNSHTAJNI- 50 FAKTE NGA JETA E TIJ
  » HAPJA E DOSJEVE DO TË QETËSONTE SHUMË SHPIRTRANga ARTUR ZHEJI
  » Kosova Sot - GJITHNJË TË PAPREKSHËM PERSONAT E PUSHTETSHËM TË LIDHUR ME KRIMIN E ORGANIZUAR DHE KORRUPSIONIN
  » KOZETA KURTI - JA E VËRTETA E 'ARRESTIMIT TIM' - MEDIAT ITALIANE: NDALOHET GAZETARJA - U KAP DUKE VJEDHUR
  » MITROVICË - KRISHTLINDJET NË VERI KREMTOHEN EDHE ME TË SHTËNA ARMËSH 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Mars 2024  
D H M M E P S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
 
::| Hot News
KLIKONI NË WWW.VOAL.CH - ZËRIN E SHQIPTARËVE NË NJË DIZAJN TË RI - WWW.VOAL.CH  -  VOAL
80 TË RINJ AMERIKANË E MBAJTËN PARA KUVENDIT KONCERTIN ME KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
80 AMERIKANË KËNDOJNË SOT PARA KUVENDIT TË SHQIPËRISË KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
PROTESTA SOT NË SHKUP - TË DORËHIQET QEVERIA NË TËRËSI
NËNKRYETARI I PARLAMENTIT EVROPIAN KËRKON DORËHEQJEN E GRUEVSKIT
DEPARTAMENTI AMERIKAN I SHTETIT - NDJEKIM NGA AFËR SITUATËN NË MAQEDONI
MAQEDONIA NGRE TRIDHJETË AKUZA PËR TERRORIZËM
LUBOMIR FËRÇKOSKI - QEVERIA NË SHKUP PO NXIT TENSIONET NDËRETNIKEFërçkoski - Konflikti në Maqedoni s'ka të bëjë me “Shqipërinë e Madhe”
MANIFESTIM SPONTAN NË TIRANË 'KUMANOVË NUK JE VETËM'
MUSTAFA - 700 SHQIPTARË NGA MAQEDONIA JANË ZHVENDOSUR NË PRESHEVË

 
VOAL
[Shko lart]