E Shtunë, 03.02.2024, 01:56am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
::| LAJMI I FUNDIT
Më shumë
::| OPINONE-EDITORIALE
Më shumë
::| ZVICRA
Më shumë
::| INTERVISTË-PRESS
Më shumë
::| SHQIPTARËT
Më shumë
::| LAJME NDËRKOMBËTARE
Më shumë
::| POLITIKË
Më shumë
::| DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
Më shumë
::| PERSONAZH
Më shumë
::| ART KULTURË
Më shumë
::| DOSSIER
Më shumë
::| KËNDI I SHKRIMTARIT
Më shumë
::| HOLLYWOOD
Më shumë
::| AFORIZMA
Më shumë
::| GOSSIPE
Më shumë
::| SPORT
Më shumë
 
  
Gjithë lajmet
 
HETIMET PËR BANKËN E SHQIPËRISË MBYLLEN - NUK DIHET KU SHKUAN 7 MILIONË DOLLARËT

E Premte, 01.09.2015, 08:08pm

XHELIL GJONI - BERISHA, AZEMI E PASHKO SHKATËRRUAN ËNDËRRAT E STUDENTËVE, RAMIZI PUNOI ME TA

E Premte, 01.09.2015, 07:51pm

LE MONDE KA BOTUAR FOTO PAS MASAKRËS NGA ZYRAT E CHARLIE HEBDO - PAMJET JANË SHOKUESE

E Premte, 01.09.2015, 07:40pm

Voal-online.ch - PARIS - Sot gazeta parisiene Le Monde ka botuar foto pas masakrës së kryer nga terroristët
NE DHE ATA
Satirë nga PETRO LUARASI

E Premte, 01.09.2015, 07:36pm
E thur vargun me karar,
Geni më bëri vjershetar.
O kritikë genshqiptari,
S'jemi gjithe rracë gomari
ROHANI - DËNOHET DHUNA E KRYER NË EMËR TË ISLAMIT

E Premte, 01.09.2015, 07:31pm

OBAMA NDERON VIKTIMAT E SULMIT

E Premte, 01.09.2015, 07:24pm

PARIS - VRITEN TRE PENGMARRËSIT

E Premte, 01.09.2015, 07:20pm

PILOTJA UKRAINASE DËRGOHET NË QELI TË BURGUT NË MOSKË

E Premte, 01.09.2015, 05:15pm

DY SITUATA PENGMARRJEJE NË PARIS - KONFIRMOHEN DY TË VRARË

E Premte, 01.09.2015, 05:10pm

VJEN NË TIRANË DON LU, AMBASADORI I RI I SHBA - PREZATON SHQIP VETEN DHE FAMILJEN

E Premte, 01.09.2015, 05:02pm

  » XHELIL GJONI - IMAMI E PASHKO KONSUTLOHESHIN ME MUA KUR U KRIJUA PD (Intervistë)Gjoni - Sali Berisha vinte tek unë në zyrë me Besnik Mustafajn
  » Mbresa nga klinika e AachenitDR DANIELA KROY - ENGJËLL I MIRËSISË DHE HUMANIZMITNga AGIM GASHI
  » CHARB VDIQ DUKE E MBROJTUR LIRINË E SHPREHJES - THOTË PARTNERJA E TIJ
  » AKTI I DËNUESHËM TERRORIST NË PARIS DHE KRYEPARLAMENTARI KADRI VESELIOpinion nga SAIM TAHIRAJ
  » KARIKATURAT E CHARLIE HEBDO NË GAZETAT EVROPIANENga Ole MIKKELSEN dhe MICHAEL HOLDEN, Reuters
  » SHQIPTARËT KUDO NË BOTË E DËNOJNË AKTIN TERRORIST NË PARISNga SKËNDER MULLIQI
  » 2014 - NUMRI I AZILKËRKUESVE NGA KOSOVA ARRITI NË 23 MIJË
  » PETICION I REPORTERS SANS FRONTIERES - LET INK FLOW, NOT BLOOD - LE TË RRJEDHË BOJA, JO GJAKU
  » PAPA FRANÇESKU DËNON MASAKRËN E PARISIT - ATENTATI NË PARIS NA BËN TË MENDOJMË PËR KËTË MIZORI NJERËZORE - PËRTERRORIZMIN E IZOLUAR DHE TERRORIZMIN SHTETËROR -
  » MARSHIM PAQËSOR NË SHKODËR - BASHKËJETESA FETARE NDËRTON TË ARDHMEN 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Mars 2024  
D H M M E P S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
 
::| Hot News
KLIKONI NË WWW.VOAL.CH - ZËRIN E SHQIPTARËVE NË NJË DIZAJN TË RI - WWW.VOAL.CH  -  VOAL
80 TË RINJ AMERIKANË E MBAJTËN PARA KUVENDIT KONCERTIN ME KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
80 AMERIKANË KËNDOJNË SOT PARA KUVENDIT TË SHQIPËRISË KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
PROTESTA SOT NË SHKUP - TË DORËHIQET QEVERIA NË TËRËSI
NËNKRYETARI I PARLAMENTIT EVROPIAN KËRKON DORËHEQJEN E GRUEVSKIT
DEPARTAMENTI AMERIKAN I SHTETIT - NDJEKIM NGA AFËR SITUATËN NË MAQEDONI
MAQEDONIA NGRE TRIDHJETË AKUZA PËR TERRORIZËM
LUBOMIR FËRÇKOSKI - QEVERIA NË SHKUP PO NXIT TENSIONET NDËRETNIKEFërçkoski - Konflikti në Maqedoni s'ka të bëjë me “Shqipërinë e Madhe”
MANIFESTIM SPONTAN NË TIRANË 'KUMANOVË NUK JE VETËM'
MUSTAFA - 700 SHQIPTARË NGA MAQEDONIA JANË ZHVENDOSUR NË PRESHEVË

 
VOAL
[Shko lart]