E Djelë, 03.03.2024, 02:43pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
::| LAJMI I FUNDIT
Më shumë
::| OPINONE-EDITORIALE
Më shumë
::| ZVICRA
Më shumë
::| INTERVISTË-PRESS
Më shumë
::| SHQIPTARËT
Më shumë
::| LAJME NDËRKOMBËTARE
Më shumë
::| POLITIKË
Më shumë
::| DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
Më shumë
::| PERSONAZH
Më shumë
::| ART KULTURË
Më shumë
::| DOSSIER
Më shumë
::| KËNDI I SHKRIMTARIT
Më shumë
::| HOLLYWOOD
Më shumë
::| AFORIZMA
Më shumë
::| GOSSIPE
Më shumë
::| SPORT
Më shumë
 
  
Gjithë lajmet
 
TENSIONE NË TETOVË - HELIKOPTERËT PO FLUTUROJNË MBI FSHATRAT E MALËSISË!

E Hënë, 05.11.2015, 12:17pm

KËTO JANË DHJETË DYSHIMET PËR AKSIONIN POLICOR NË KUMANOVË

E Hënë, 05.11.2015, 12:12pm

FOTOJA NGA KUMANOVA QË PO QARKULLON NË RRJETET SOCIALE

E Hënë, 05.11.2015, 12:07pm

KUMANOVËN NUK KA SE KUSH TA MBROJË, PASI ALI AHMETI ËSHTË MERCENAR I GRUEVSKIT
Nga ELIDA BUÇPAPAJ

E Hënë, 05.11.2015, 11:13am
Nga Kumanova kanë mbërritur foto të terrorit shtetëror, shtëpi të djegura e të boshatisura e për rrjedhojëMETODAT AUTORITARISTE NË DREJTIM TË SHTETIT DHE ZGJEDHJEVE
Nga ROMEO GURAKUQI

E Hënë, 05.11.2015, 10:07am
Askush nuk e kishte menduar se pas gati 25 viteve të rënies së shtetit të PPSH, shoqëria shqiptare dhe Shteti


Barometri diplomatik
S'KA ALTERNATIVË TJETËR - O FEDERALIZIM, O RIBASHKIM ME SHQIPËRINË
Prof. Dr. MEHDI HYSENI

E Shtunë, 05.09.2015, 06:40am
Për një zgjidhje të këtillë të konflitkit shqiptar – sllavomaqedon, që nga viti 2001, kemi shkruar në


SURGITE, MORTUI! -  LE TE NGRIHEN TE VDEKUNIT!
Nga SAMI REPISHTI

E Enjte, 05.07.2015, 04:16pm
Ridgefield,CT.USA.- Kohet e fundit, shtypi gjerman ka trajtue “problemin” e nji nazisti 93 vjeçar, OskarBlog
MUSTAFA T'I KËRKOJË FALJE DIOGUARDIT
Nga SKËNDER BUÇPAPAJ

E Enjte, 05.07.2015, 03:30pm
Një i punësuar në Ministrinë e Punëve të Jashtme të Republikës së Kosovës, madje tash sa vite numër dy iLIRIA E MEDIAS - PËRPARËSI E POLITIKËS SË JASHTME TË SHBA
Nga FRANK SHKRELI

E Hënë, 05.04.2015, 06:34pm
Si çdo vit edhe sivjetNE NUK KEMI QENË NDONJËHERË DHE AS JEMI SI GJITHË TË TJERËT
- Replikë me z. Henri Çili
Nga ANDON DEDE

E Hënë, 05.04.2015, 06:14am

JU TREGOJ PËR TIM ATË, POETIN VEHBI SKËNDERI – ECCE HOMO ISHTE IM ATË â€“
Nga ELIDA BUÇPAPAJ

E Hënë, 04.06.2015, 11:28am
SERBIA NGRE NIVELIN E GATISHMËRISË LUFTARAKE

E Hënë, 05.11.2015, 11:08am

SËMURET PILOTI - NJË UDHËTAR ATERRON AVIONIN

E Hënë, 05.11.2015, 11:04am

NATO HEDH POSHTË VERSIONIN MAQEDONAS - ATA NUK JANË TERRORISTË

E Hënë, 05.11.2015, 10:57am

TJETËR BETEJË SLLAVO-SHQIPTARE! Ç'ROL LUAN RUSIA?
Nga BORIS KALNOKY, Die Welt

E Hënë, 05.11.2015, 10:52am

METODAT AUTORITARISTE NË DREJTIM TË SHTETIT DHE ZGJEDHJEVE
Nga ROMEO GURAKUQI

E Hënë, 05.11.2015, 10:07am
Askush nuk e kishte menduar se pas gati 25 viteve të rënies së shtetit të PPSH, shoqëria shqiptare dhe Shteti

MEDIAT BOTËRORE - NGJARJET NË KUMANOVË PËR SHKAK TË KRIZËS POLITIKE

E Hënë, 05.11.2015, 09:52am

  » GEORGE CLOONEY - MARTESA MË BËRI TJETËR NJERI
  » HOMOLOGU BULLGAR E KËSHILLON GRUEVSKIN TË JAPË DORËHEQJE
  » BANORËT E KUMANOVËS PYESIN - KU JANË BDI DHE AHMETI?!
  » KËSHTU DUKET SOT LAGJA E TRIMAVE NË KUMANOVË - TEKST DHE FOTOGALERI
  » MANIFESTIM SPONTAN NË TIRANË 'KUMANOVË NUK JE VETËM'
  » ISA BOLETINI RIVARROSET NË DITËN E LIDHJES SË PRIZRENIT
  » KUMANOVË - LIROHET EKIPI I ARRESTUAR I 'KOHËS DITORE'
  » PRESHEVA HAP SHËRBIMIN EMERGJENT PËR REFUGJATËT NGA KUMANOVA
  » EPILOGU I PËRLESHJEVE NË KUMANOVË - 22 TË VRARË
  » LETËR E HAPUR KRYETARIT TË PARTISË DEMOKRATIKE TË SHQIPËRISË LULZIM BASHANga SULEJMAN GJANA, Kryetar i PLL 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Mars 2024  
D H M M E P S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
 
::| Hot News
KLIKONI NË WWW.VOAL.CH - ZËRIN E SHQIPTARËVE NË NJË DIZAJN TË RI - WWW.VOAL.CH  -  VOAL
80 TË RINJ AMERIKANË E MBAJTËN PARA KUVENDIT KONCERTIN ME KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
80 AMERIKANË KËNDOJNË SOT PARA KUVENDIT TË SHQIPËRISË KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
PROTESTA SOT NË SHKUP - TË DORËHIQET QEVERIA NË TËRËSI
NËNKRYETARI I PARLAMENTIT EVROPIAN KËRKON DORËHEQJEN E GRUEVSKIT
DEPARTAMENTI AMERIKAN I SHTETIT - NDJEKIM NGA AFËR SITUATËN NË MAQEDONI
MAQEDONIA NGRE TRIDHJETË AKUZA PËR TERRORIZËM
LUBOMIR FËRÇKOSKI - QEVERIA NË SHKUP PO NXIT TENSIONET NDËRETNIKEFërçkoski - Konflikti në Maqedoni s'ka të bëjë me “Shqipërinë e Madhe”
MANIFESTIM SPONTAN NË TIRANË 'KUMANOVË NUK JE VETËM'
MUSTAFA - 700 SHQIPTARË NGA MAQEDONIA JANË ZHVENDOSUR NË PRESHEVË

 
VOAL
[Shko lart]