E Martë, 07.23.2024, 01:37pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
::| LAJMI I FUNDIT
Më shumë
::| OPINONE-EDITORIALE
Më shumë
::| ZVICRA
Më shumë
::| INTERVISTË-PRESS
Më shumë
::| SHQIPTARËT
Më shumë
::| LAJME NDËRKOMBËTARE
Më shumë
::| POLITIKË
Më shumë
::| DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
Më shumë
::| PERSONAZH
Më shumë
::| ART KULTURË
Më shumë
::| DOSSIER
Më shumë
::| KËNDI I SHKRIMTARIT
Më shumë
::| HOLLYWOOD
Më shumë
::| AFORIZMA
Më shumë
::| GOSSIPE
Më shumë
::| SPORT
Më shumë
 
  
Gjithë lajmet
 
KUMANOVË - NJËRI PREJ TË VRARËVE ËSHTË FADIL FEJZULLAI

E Shtunë, 05.09.2015, 12:41pm

SITUATË DRAMATIKE NË KUMANOVË - FLITET PËR 3 TË VRARË E 15 TË PLAGOSUR (Fotot)

E Shtunë, 05.09.2015, 12:30pm
Sipas informatave jo zyrtare të mediave në Maqedoni, një vajzë 8 vjeçare dhe prindërit e saj janë vrarë në lagjen e trimave, derisa ende nuk dihet nëse është nga granatimet apo nga shkëmbimi i zjarrit. Ndërkohë, flitet edhe për 15 të plagosur
LUGINA E PRESHEVËS - SHQIPTARËT E MAQEDONISË TA RUAJNË QETËSINË

E Shtunë, 05.09.2015, 11:47am

BLLOKOHET AUTOSTRADA NË KUMANOVË, PARALIZOHET QARKULLIMI MAQEDONI-SERBI

E Shtunë, 05.09.2015, 11:41am

VAZHDON AKSIONI POLICOR NË KUMANOVË - NUK JEPEN TË DHËNA ZYRTARE

E Shtunë, 05.09.2015, 09:58am

KRYEFAJTORI: PLANI I MADH I STALINIT PËR TË FILLUAR LUFTËN E DYTË BOTËRORE
Përgatiti: SAIMIR LOLJA

E Shtunë, 05.09.2015, 09:42am

GDANSK - EVROPA KUJTOI DITËN E FITORES MBI NAZIZMIN

E Shtunë, 05.09.2015, 09:17am
NË KOSOVË VAZHDOJNË FESTIMET PËR DITËN E EVROPËS

E Shtunë, 05.09.2015, 09:12am

KUMANOVË - TË SHTËNA DHE SHPËRTHIME NË LAGJEN E TRIMAVE

E Shtunë, 05.09.2015, 09:06am
Të shtëna armësh dhe shpërthime të fuqishme janë regjistruar rreth orës pesë të mëngjesit në Kumanovë të Maqedonisë, të cilat kanë zgjatur për më shumë se një orë.

Jozyrtarisht bëhet e ditur se përleshjet kanë ndodhur ndërmjet forcave policore dhe një grupi të armatosur që ishte strehuar në disa shtëpi në Lagjen e Trimave, të banuar me popullatë shqiptare
SEKRETARI KERRY NË FRANCË

E Shtunë, 05.09.2015, 08:00am

  » GJERMANIA DHE SHBA - MIQ TË VJETËR ME SHQETËSIME TË REJA
  » FRANCË - KOPJE E NJË SHPELLE PARAHISTORIKE
  » MASAT E SIGURISË RRETH SHTËPISË SË BARDHË
  » PRESIDENTI NISHANI - POLITIKA TË PASTROHET MENJËHERË NGA TË INKRIMINUARIT
  » POEZI LIRIKENga PËRPARIM HYSI
  » ZOGU I PLAGOSUR dhe RRALLIMISkica nga FASLLI HALITI
  » Barometri diplomatik S'KA ALTERNATIVË TJETËR - O FEDERALIZIM, O RIBASHKIM ME SHQIPËRINËProf. Dr. MEHDI HYSENI
  » ILDK KALLËZON ISH DEPUTETIN SOCIALIST HARASANI
  » ZËRI I AMERIKËS - SERBIA DO TA HEQË KOSOVËN NGA KUSHTETUTA E SAJ?
  » OBAMA NDERON AMERIKANËT QË MORËN PJESË NË LUFTËN E DYTË BOTËRORE 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Korrik 2024  
D H M M E P S
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
 
::| Hot News
KLIKONI NË WWW.VOAL.CH - ZËRIN E SHQIPTARËVE NË NJË DIZAJN TË RI - WWW.VOAL.CH  -  VOAL
80 TË RINJ AMERIKANË E MBAJTËN PARA KUVENDIT KONCERTIN ME KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
80 AMERIKANË KËNDOJNË SOT PARA KUVENDIT TË SHQIPËRISË KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
PROTESTA SOT NË SHKUP - TË DORËHIQET QEVERIA NË TËRËSI
NËNKRYETARI I PARLAMENTIT EVROPIAN KËRKON DORËHEQJEN E GRUEVSKIT
DEPARTAMENTI AMERIKAN I SHTETIT - NDJEKIM NGA AFËR SITUATËN NË MAQEDONI
MAQEDONIA NGRE TRIDHJETË AKUZA PËR TERRORIZËM
LUBOMIR FËRÇKOSKI - QEVERIA NË SHKUP PO NXIT TENSIONET NDËRETNIKEFërçkoski - Konflikti në Maqedoni s'ka të bëjë me “Shqipërinë e Madhe”
MANIFESTIM SPONTAN NË TIRANË 'KUMANOVË NUK JE VETËM'
MUSTAFA - 700 SHQIPTARË NGA MAQEDONIA JANË ZHVENDOSUR NË PRESHEVË

 
VOAL
[Shko lart]