E Djelë, 03.03.2024, 09:17pm (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
::| LAJMI I FUNDIT
Më shumë
::| OPINONE-EDITORIALE
Më shumë
::| ZVICRA
Më shumë
::| INTERVISTË-PRESS
Më shumë
::| SHQIPTARËT
Më shumë
::| LAJME NDËRKOMBËTARE
Më shumë
::| POLITIKË
Më shumë
::| DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
Më shumë
::| PERSONAZH
Më shumë
::| ART KULTURË
Më shumë
::| DOSSIER
Më shumë
::| KËNDI I SHKRIMTARIT
Më shumë
::| HOLLYWOOD
Më shumë
::| AFORIZMA
Më shumë
::| GOSSIPE
Më shumë
::| SPORT
Më shumë
 
  
Gjithë lajmet
 
SHUMË PAQARTËSI PËR BANORËT E LAGJES SË TRIMAVE

E Hënë, 05.11.2015, 06:38am

RAUL CASTRO NË VATIKAN

E Hënë, 05.11.2015, 06:35am

DY HERË MË PAK INVESTIME TË HUAJA NË KOSOVË

E Hënë, 05.11.2015, 06:31am

MUSTAFA - 700 SHQIPTARË NGA MAQEDONIA JANË ZHVENDOSUR NË PRESHEVË

E Hënë, 05.11.2015, 06:29am
Gjatë dy ditëve të përleshjeve të armatosura në Kumanovë, në Preshevë kanë arritur 700 shqiptarë nga Maqedonia, ka bërë të ditur kryetari i Luginës së Preshevës, Ragmi Mustafa, raporton Shërbimi i Ballkanit i Radios Evropa e Lirë
GJERMANIA DHE RUSIA SYNOJNË PËRMIRËSIMIN E MARRËDHËNIEVE

E Hënë, 05.11.2015, 06:26am
FUTBOLLISTI KRISTJAN SOKOLI ME SEAHAWKS

E Hënë, 05.11.2015, 06:22am

FILMI 'SECRET OCEAN 3D' I KUSHTOHET BOTËS NËNUJORE

E Hënë, 05.11.2015, 06:18am

FRANCË - KOPJE E NJË SHPELLE PARAHISTORIKE
E Shtunë, 05.09.2015, 07:51am

KINEZI NDËRTOI VETURËN ELEKTRIKE PREJ DRURI
E Mërkurë, 05.06.2015, 09:01am

20 FOTOT MË DOMETHËNËSE TË ARTIT BOTËROR
E Mërkurë, 05.06.2015, 08:08am

BORXHI I KOSOVËS - MBI 1,73 MILIARDË EURO

E Hënë, 05.11.2015, 06:14am

TIRANA I KËRKON SHKUPIT TRANSPARENCË MBI ZHVILLIMET NË KUMANOVË - "hetim bazuar mbi fakte dhe prova të besueshme. Kriza politike në Maqedoni nuk duhet të konvertohet në një krizë ndëretnike”
E Djelë, 05.10.2015, 08:58pm

ZËRI I AMERIKËS - PAQARTËSI RRETH NGJARJEVE NË KUMANOVË

E Djelë, 05.10.2015, 08:50pm
Autoritetet maqedonase e kanë quajtur operacionin e së shtunës dhe të dielës në Kumanovë kundër një grupi të armatosur, si më të vështirin ndonjëherë për forcat e sigurisë së vendit. Kryeministri maqedonas Nikolla Gruevski tha se aksioni nuk u zhvillua kundër popullatës shqiptare, ndërsa shprehu mirënjohje për pjesëtarët e të gjitha komuniteteve etnike në radhët e policisë. Policia speciale u tërhoq mbrëmë nga Kumanova, ku mbetën të vrarë 14 pjesëtarë të grupit të armatosur dhe tetë policë
  » ZHURNAL - MË SE 50 GRA, FËMIJË DHE PLEQ SHQIPTARË NGA KUMANOVA PO MERREN NË PYETJE NË POLICI
  » E FORTË - SABRI DHE SAMI HAMITI HUMBIN NË DEGËN 4 TË PRISHTINËS
  » ALI LAJÇI - KOSOVA I KA INJORUAR HARTAT E VITIT 1974
  » OBORRI MBRETËROR SHQIPTAR - NDËRHYRJA USHATARAKE NDAJ CIVILËVE TË NDALOJË MENJËHERË
  » TROPOJA ISHTE E MBUSHUR ME BUJARI DHE MIKPRITJE...Reportazh nga GJON NEÇAJ
  » TERRORISTËT NUK MUNDEN TA ÇRRËNJOSIN ASPIRATËN PËR LIRINga AUREL DASARETI, USA, ekspert i shkencave ushtarake-psikologjike (dasaretiaurel@yahoo.com.au)
  » FORCAVE TË TËRBUARA SLLAVOMAQEDOASE KA ARDHUR KOHA T'IU NDALET TURRIKoment nga SKËNDER MULLIQI
  » ANALISTËT - KUMANOVA U INSKENUA NGA GRUEVSKI, PËR TË QËNDRUAR NË PUSHTET
  » VUÇIÇI - NEVE NUK DO TË NA I MERRNI KUFIJTË
  » KUMANOVË - PESË POLICË TË VRARË, 30 TË PLAGOSUR Autoritetet e Shkupit konfirmuan vrasjen e policëve dhe plagosjen e të tjerëve, por nuk dhanë asnjë hollësi për pasojat në radhët e qytetarëve apo grupit me të cilin u përleshën&a 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Mars 2024  
D H M M E P S
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
 
::| Hot News
KLIKONI NË WWW.VOAL.CH - ZËRIN E SHQIPTARËVE NË NJË DIZAJN TË RI - WWW.VOAL.CH  -  VOAL
80 TË RINJ AMERIKANË E MBAJTËN PARA KUVENDIT KONCERTIN ME KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
80 AMERIKANË KËNDOJNË SOT PARA KUVENDIT TË SHQIPËRISË KËNGË PATRIOTIKE SHQIPTARE
PROTESTA SOT NË SHKUP - TË DORËHIQET QEVERIA NË TËRËSI
NËNKRYETARI I PARLAMENTIT EVROPIAN KËRKON DORËHEQJEN E GRUEVSKIT
DEPARTAMENTI AMERIKAN I SHTETIT - NDJEKIM NGA AFËR SITUATËN NË MAQEDONI
MAQEDONIA NGRE TRIDHJETË AKUZA PËR TERRORIZËM
LUBOMIR FËRÇKOSKI - QEVERIA NË SHKUP PO NXIT TENSIONET NDËRETNIKEFërçkoski - Konflikti në Maqedoni s'ka të bëjë me “Shqipërinë e Madhe”
MANIFESTIM SPONTAN NË TIRANË 'KUMANOVË NUK JE VETËM'
MUSTAFA - 700 SHQIPTARË NGA MAQEDONIA JANË ZHVENDOSUR NË PRESHEVË

 
VOAL
[Shko lart]