E Enjte, 08.13.2020, 06:02am (GMT+1)

Ballina Linqe Stafi Kontakt
 
 
::| Fjala:       [Advance Search]  
 
Gjithë lajmet  
LAJMI I FUNDIT
OPINONE-EDITORIALE
ZVICRA
INTERVISTË-PRESS
SHQIPTARËT
LAJME NDËRKOMBËTARE
POLITIKË
DIASPORA NË ZVICËR DHE BOTË
PERSONAZH
ART KULTURË
DOSSIER
KËNDI I SHKRIMTARIT
HOLLYWOOD
AFORIZMA
GOSSIPE
SPORT
::| Newsletter
Emri juaj:
Emaili juaj:
 
  
ZVICRA
 
XHERDAN SHAQIRI NË 11-shen IDEALE TË BOTËRORIT

E Shtunë, 06.28.2014, 08:09am


EDHE FIFA KREMTON PËR SHAQIRIN - TREGOLËSHI I TIJ ËSHTË I 50-i NË HISTORINË E BOTËRORËVE
Tregolëshin Shaqiri ia kushton familjes, i përshëndet për përkrahjen të gjithë shqiptarët

E Premte, 06.27.2014, 09:33am

Voal-online.ch - Xherdan Shaqiri iu është përgjigjeve që vërshuan ndaj tij pas dy ndeshjeve të para, në një
SHAQIRI - ZVICRA E VOGËL MUND TË BEFASOJË ARGJENTINËN

E Enjte, 06.26.2014, 10:41am

HITZFELD - SHAQIRI TREGOI SE ÇFARË MUND TË BËJË

E Enjte, 06.26.2014, 10:37am

BAYERNI, JAHJAGA, HOXHAJ E UROJNË SHAQIRIN

E Enjte, 06.26.2014, 06:31am

SHAQIRI - TRE GOLAT E BUKUR, TANI GJITHÇKA E MUNDSHME

E Enjte, 06.26.2014, 06:28am

XHERDAN SHAQIRI - HEROI I ZVICRËS

E Enjte, 06.26.2014, 06:20am

XHAKA - ZVICRA ËSHTË MË E MIRË SE HONDURASI, MERITOJMË TË KUALIFIKOHEMI

E Mërkurë, 06.25.2014, 07:55pm

XHEMAILI E XHAKA PRANOJNË SE KUNDËR FRANCËS SHKUAN GJËRAT KEQ

E Martë, 06.24.2014, 08:15am

TESTI I GJUHËS - KUSHT PËR PASAPORTËN E ZVICRËS

E Hënë, 06.23.2014, 06:31am

  » ZVICRA - VENDI MË I SHTRENJTË NË EVROPË
  » SAIMIR PIRGU MAGJEPS DHJETËRA MIJË ADHURUES TË OPERËS NË SHESHIN E ZYRIHUT
  » Beach Soccer, NDESHJE KOSOVË-ZVICËR, E PARA E PRANUAR NGA FIFA
  » 'ATENTATI' I FRANCEZËVE NË MINUTËN E 7-të NXORI NGA NDESHJA LOJTARIN ORGANIZATOR STEVE VON BERGENVon Bergen është nisur urgjent për në Zvicër që të marrë trajtimet mjekësore
  » SHQIPTARËT SHËNOJNË NË HUMBJEN E ZVICRËS
  » POLITIKANI ZVICERAN QË SHPËTOI BEHRAMIN NGA DËBIMI NË KOSOVË“Unë nuk e kam bërë këtë për futbollin por për humanitetin”, politikani Alex Pedrazzini në retrospektivë
  » EDHE ADMIR MEHMEDI TITULLAR KUNDËR FRANCËSPërballja mes Zvicrës dhe Francës luhet sot në orën 21:00
  » ZVICRA KA 47 500 TË PASUR MË SHUMË SE NË VITIN 2012Milionerët janë 330 000 - pasuria është shtuar 13% duke regjistruar rekord të ri
  » BRAZIL 2014, XHERDAN SHAQIRI DHE ADMIR MEHMEDI NË NJË KUJTIM VËLLAZËROR - BËJNË SHENJËN E FITORES
  » FLAMURI I IBRAHIM RUGOVËS VALVITET NË BRAZIL - FRYMËZON LOJTARËT SHQIPTARË TË KOMBËTARES SË ZVICRËS (Foto e REUTERS) 
::| Lajme të fundit
::| Kalendari
Gusht 2020  
D H M M E P S
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
 

 
VOAL
[Shko lart]